تعمیر تخصصی لیزر کیوسوییچ

 

در طول زندگی ممکن است که لک هایی بر سطح پوست افراد به وجود بیاید و یا اینکه تاتو هایی بر روی پوست زده می شود که ممکن است پس از چندین سال، دیگر برای فرد جذابیتی نداشته باشند و قصد از بین بردن آنها را داشته باشد. تمامی این ها نیاز به دستگاهی قوی دارد تا با کمترین عوارض، بهترین نتیجه را به فرد تحت درمان ببخشد. یکی از این دستگاه ها دستگاه لیزر کیوسوییچ است که در ادامه مطلب تعمیرات تخصصی لیزر کیوسوییچ را همراه با اطلاعاتی پیرامون این دستگاه زیبایی به شما عزیزان ارائه می دهیم.

 

تعمیر دستگاه لیزر کیوسوییچ

دستگاه لیزر کیوسوییچ چیست؟

لیزر کیوسوییچ راه مناسبی برای از بین بردن لک ها و تاتوهای روی پوست است. این دستگاه با طول موج ۵۳۲ و ۱۰۶۴، اشعه لیزر را بر روی پوست می تاباند و این اشعه به وسیله رنگدانه های پوست جذب می گردد. ذرات رنگ در داخل پوست منفجر می شوند و سپس به ذرات ریزتری تبدیل می گردند تا با گذشت زمان دفع شوند. پس از لیزر کردن، پوست به رنگ خاکستری و یا سفید در می آید و حتی در مواردی کبودی نیز دیده می شود اما این کاملا موقتی است زیرا پس از گذشت ۷ تا ۱۰ روز، پوست شما کاملا بهبود پیدا می کند.

مزایای دستگاه لیزر کیوسوییچ

دستگاه کیوسوییچ مزایای زیادی دارد که در این بخش از تعمیرات تخصصی لیزر کیوسوییچ به معرفی چند مورد از آن می پردازیم.

  1.  لیزر کیوسوییچ روش کم خطری برای از بین بردن لک های پوستی می باشد.
  2.  این دستگاه افتادگی پوست را درمان می کند و چین و چروک های صورت را تا حد زیادی برطرف می نماید.
  3. دستگاه کیوسوییچ بافت های آسیب دیده پوست را درمان کرده و با برطرف کردن جای آکنه و جوش، ظاهر پوست را شاداب و لطیف می کند.
  4.  این دستگاه باعث کاهش سلول های مرده پوست می شود و از رشد موهای ناخواسته بر روی پوست جلوگیری می کند.
  5.  رفع خال، چین و چروک، کک و‌ مک، منافذ بزرگ، قارچ ناخن و تیرگی موضعی نیز از طریق این دستگاه انجام می شود.

چرا تعمیرات تخصصی لیزر کیوسوییچ اهمیت دارد؟

تعمیر دستگاه های لیزر بسیار با اهمیت است و لیزر کیوسوییچ نیز از این قاعده مستثنا نیست زیرا قیمت دستگاه کیوسوییچ و تجهیزات آن بالا می باشد و در صورت خراب شدن علاوه بر تحمیل هزینه ها، باعث تعطیل شدن یک لاین تخصصی در مراکز درمانی و زیبایی می شود. دستگاه لیزر کیوسوییچ در صورت خراب شدن هزینه های زیادی را به صاحبان مراکز زیبایی و درمانی تحمیل می کند و بهتر است عملکرد این دستگاه ها در زمان های مشخص، توسط متخصصین بازبینی شود تا از بروز حوادث و همچنین خرابی های دستگاه کیوسوییچ جلوگیری شود.

 

 

تعمیر تجهیزات دستگاه های زیبایی کیوسوییچ

انواع تعمیرات تخصصی لیزر کیوسوییچ

تعمیرات تخصصی لیزر کیوسوییچ انواع مختلفی دارد که شامل موارد زیر می شود:

 تعمیرات تخصصی روشن نشدن لیزر کیوسوییچ

روشن نشدن لیزر کیوسوییچ میتواند به دلیل وجود مشکلاتی در کابل اتفاق بیفتد. پس از بررسی از وصل بودن برق باید کابل دستگاه را مورد بررسی قرار دهید و در صورتی که هر گونه پارگی در آن مشاهده کردید باید با تعمیرکار تماس بگیرید. گاهی روشن نشدن دستگاه به دلیل وصل نبودن درست کابل در بخش اتصالات دستگاه است که بازبینی آن به راحتی انجام می شود. در صورت نبود مشکل در گزینه های قبلی ممکن است که روشن نشدن دستگاه لیزر، به دلیل جابجایی داخلی اتصالات اتفاق افتاده باشد و یا آلودگی هایی در محل اتصالات جمع شده و مانع از برقراری جریان الکتریسیته شود.

تعمیرات تخصصی نمایشگر لیزر کیوسوییچ

در تعمیرات تخصصی لیزر کیوسوییچ ممکن است که نمایشگر دچار مشکلاتی شده باشد و اعداد را به صورت صحیح نشان ندهد و یا اینکه به طور کلی خاموش شود. این مشکل به دلیل نفوذ رطوبت به داخل دستگاه اتفاق می افتد که با نگهداری آن در محلی خشک می توان از بروز چنین اتفاقی جلوگیری کرد. نوسانات جریان برق و مشکلات موجود در برد دستگاه لیزر نیز می توانند عامل به وجود آورنده این مشکل باشند.

تعمیرات تخصصی لامپ لیزر کیوسوییچ

یکی از بخش های اصلی دستگاه های لیزر زیبایی، لامپ آن است. لامپ این دستگاه می تواند بر اثر کثیفی لنز، نور لازم را نداشته باشد که به راحتی با تمیز کردن آن این مشکل رفع می شود اما گاهی تمیز کردن با ابزار نامناسب باعث ایجاد خراشیدگی بر روی لنز شده و نور آن را با افت روبرو می کند.
اگر پاور لیزر نیز آسیب ببیند، ولتاژ ارسالی به لامپ لیزر کم شده و در نتیجه نور آن کم می شود. تعمیرات تخصصی لیزر به راحتی امکان پذیر است اما ممکن است هزینه هایی را در بر داشته باشد پس با تمیز کردن به موقع لنز لیزر می توان از بروز چنین مشکلاتی پیشگیری کرد.

تعمیرات تخصصی برق لیزر کیوسوییچ

از جمله مهمترین بخش هلی تعمیر تخصصی لیزرهای کیوسوییچ، تعمیرات مربوط به برق آن است که عملکرد کلی دستگاه کاملا وابسته به آن می باشد. این مشکل در بیشتر مواقع به علت خرابی پاور اتفاق می افتد و تعمیرکار باید با تست آن، از سلامت پاور مطمئن شود. در صورت خراب بودن پاور باید به سرعت تعمیر و یا تعویض آن انجام شود تا دستگاه کار خود را مجددا انجام دهد.

جمع بندی

دستگاه های لیزر کیوسوییچ یک راه کاملا مطمئن برای از بین بردن لک های پوستی و آثار تاتو می باشد که اثر بخشی فوق العاده ای دارد. این دستگاه ممکن است به دلیل استفاده نادرست و یا عدم بازبینی توسط متخصصین، دچار مشکلات و آسیب های مختلفی شود که رفع آن بر عهده تعمیرکار است. تعمیرات تخصصی لیزر کیوسوییچ باید زیر نظر افراد متخصص انجام شود زیرا این دستگاه از حساسیت زیادی برخوردار است و هر گونه تعمیر اشتباه ممکن است باعث آسیب به سایر بخش های آن شود.

...لطفا به ما امتیاز دهید...