دپارتمان تعمیرات دستگاه های پزشکی مدیکال تک

تعمیرات دستگاه های پزشکی در عصر حاضر، تبدیل به یکی از مهمترین صنعت ها شده است. با افزایش تجهیزات زیبایی در کلینیک ها و واردات آن، الزام وجود دانش و مهارت برای تعمیرات این تجهیزات نیز هر روز بیشتر از قبل حس می شود. ما در مدیکال تک، مرکز تخصصی تعمیرات دستگاه های کلینیک زیبابی در این مقاله قصد دارد اطلاعات جامعی از اهمیت تعمیرات دستگاه های زیبایی به شما عزیزان دهیم‌ پس با ما همراه باشید.
تجهیزات زیبایی از قطعات بسیاری تشکیل شده است که هر کدام از این قطعات شاید به ظاهر بی اهمیت باشند اما در واقع اگر دچار اختلال شوند می توانند به راحتی عملکرد کلی را تحت تاثیر قرار دهند‌. به همین دلیل تجهیزات زیبایی را می توان به مثابه یک سیستم در نظر گرفت. اگر چه هر یک از دستگاه های زیبایی عملکرد خاص خود را دارند اما به طور کلی، یک سری قطعات در آن ها مشترک است که نگهداری آن ها جزو اصلی ترین کارهایی است که اپراتور های این تجهیرات باید در نظر داشته باشند. مهم ترین این قسمت ها عبارت هستند از:
پاور دستگاه، سیستم اتصالات برق، پمپ آب، هندپیس ها، فیوز، مانیتور دستگاه و …

دلیل اهمیت نگهداری و تعمیرات تجهیزات زیبایی

با پیشرفت صنعت مد و زیبایی، امروزه نیاز به دستگاه های زیبایی دائم و موقت به طور چشمگیری افزایش داشته است. این دستگاه های زیبایی در کلینیک ها به کمک انسان آمده اند تا در کمترین زمان ممکن بیشترین تغییر را در رفع انواع نواقصات چهره و اندام به وجود آورند. هزینه های این دستگاه ها بسیار بالا می باشد و امکان تعویض آن به راحتی نیست. زیرا علاوه بر هزینه ی بالا، کلینیک های زیبایی برای خرید این دستگاه ها با مشکلاتی همچون تحریم ها، گمرک بالا و همچنین واسطه های بسیاری که از کشور سازنده تا کشور ما وجود دارند، دست و پنجه نرم می کنند.
وجود واسطه های بین کمپانی سازنده و خریدار باعث شده است که هر کدام از این دستگاه ها قیمتی سه برابر هزینه ی واقعی برای هموطنان ما داشته باشد. از این جهت اهمیت تعمیرات دستگاه های زیبایی در سال های اخیر بسیار رواج پیدا کرده است. از طرفی دیگر تجهیزات زیبایی برای کلینیک های پزشکی و زیبایی، به عنوان سرمایه‎ گذاری بزرگ محسوب می‎شود. در حال حاضر قسمت زیادی از درآمد کلینیک های زیبایی از این دستگاه ها و تجهیزات به دست می آید.
بنابراین شما علاوه دقت در نگهداری، نیازمند تنظیم سیستم دستگاه زیبایی هستید تا هزینه های تعمیرات تجهیزات زیبایی را در دراز مدت کاهش دهید. به همین منظور، در ادامه به ذکر چند نکته و راهنمایی در رابطه با نکات نگهداری و تعمیرات تجهیزات کلینیک زیبایی می پردازیم.

 

از خرید تجهیرات زیبایی بدون گارانتی بپرهیزید

در آشفته بازاری که هر روز به شمار مارک های متفرقه و همچین قطعات تقلبی اضافه می شود، هرگز ریسک نکنید و تجهیزات زیبایی اصل بخرید‌. توجه داشته باشید که شاید شما با خرید دستگاه های نا آشنا، هزینه ی کمتری پرداخت کنید اما مطمعن باشید که در درازمدت هزینه های تعمیرات آن بیشتر از حد تصور خواهد بود. نکته ی مهم دیگری که باید حتما به آن توجه کنید، عمر مفید تجهیزات زیبایی است.
هر ماشین و تجهیزاتی دارای عمر و تاریخ انقضایی می باشد و این در مورد تجهیزات زیبایی نیز مستثنی نیست. هر دستگاهی در طول مدتی که با آن کار می کنید، ممکن است اختلال پیدا کند و دچار مشکلاتی در عملکرد شود. پس هنگام خرید حتما خودتان را براس تعمیرات تجهیزات زیبایی آماده کنید. اگر تجهیزات و دستگاه های شما دارای گارانتی باشند، هزینه های تعمیرات کاهش پیدا می کند و از طرفی شما با اطمینان از پشتیبانی فنی می توانید به راحتی مشکلات دستگاهتان را رفع کنید.
اصولا دستگاه هایی که برند معتبری دارند، تعمیرات راحت تری نیز خواهند داشت. زیرا قطعات این تجهیزات زیبایی در بازار یافت می شود و از طرفی دانش کافی برای تعمیرات آن نیز وجود دارد. نکته ی بعدی تاریخ و طول ضمانت و گارانتی این نوع کالا ها است. هر چند ممکن است دستگاه زیبایی شما پس از پایان زمان گارانتی به تعمیرات تخصصی نیاز داشته باشد، اما در مدیکال تک، مرکز تخصصی تعمیرات دستگاه های زیبایی می تواند خدمات بسیار به صرفه و حرفه ای را به شما برای تعمیرات تجهیزات زیبایی ارائه دهد.

تعمیرات دستگاه های پزشکی - مدیکال تک

کالیبراسیون تجهیرات زیبایی را جدی بگیرید
کالیبراسیون و تنظیم دستگاه های زیبایی مزایای بسیاری از جمله بهبود عملکرد دستگاه، افزایش تاثیر پذیری و کاهش هزینه های تعمیرات تجهیزات کلینیک زیبایی می شود. این دستگاه ها به دلیل کار مداوم و ارتباط مستقیم با جسم مراجعین، حتما باید در فواصل زمانی خاصی به طور مرتب کالیبره شوند. تنظیم دستگاه های زیبایی علاوه بر مزایای ذکر شده، دستگاه را با استاندارد های روز دنیا به روز می کند.

تجهیزات کلینیک های زیبایی از نظر کالیبراسیون به سه دسته تقسیم می گردند. در دسته ی اول تجهیزاتی قرار می گیرند که کالیبراسیون آن ها فقط توسط خود شرکت سازنده انجام می شود.
دسته ی دوم مربوط به تجهیزاتی است که اصطلاحا غول پیکر هستند و خارج کردن آن ها از کلینیک دشوار و یا ناممکن است. این دستگاه ها نیاز به کالیبراسیون تجهیزات زیبایی و تعمیرات در محل دارند که مدیکال تک آماده ی ارائه ی این خدمات است و ارائه ی این خدمات را فراهم کرده است‌.
در مورد اهمیت تنظیمات و سرویس تجهیزات زیبایی باید در نظر داشته باشید که هزینه های صحت و سلامت سنجی و انجام کالیبراسیون بسیار کمتر از هزینه هایی است که برای تعمیرات تجهیزات زیبایی صرف می شود. از طرفی در مواردی اعتبار مراکز زیبایی و درمانی به دلیل عدم کالیبره بودن و اشتباهات در تشخیص ممکن است به خطر بیوفتد. زیرا کیفیت و اثربخشی دستگاه در صورت تنظیم اشتباه طول موج های لیزر و هندپیس ها کاهش می یابد.
هر چند در کشور ما توجه به تنظیمات و کالیبراسیون تجهیزات کلینیک زیبایی بسیار کم است، اما ما در مرکز تعمیرات تخصصی مدیکال تک، می کوشیم تا بهترین تنظیمات را برای دستگاه های شما ارائه دهیم، تا با تجربه ی اثربخشی بیشتر دستگاه، بیشتر به نگهداری از تجهیزات زیبایی خود بپردازید.
البته کالیبراسیون تمام ماجرا نیست و نظافت دستگاه نیز در نگهداری تجهیزات زیبایی بسیار موثر است. در ادامه به دستگاه هایی می پردازیم که مدیکال تک تخصص تعمیراتشان را به صورت تخصصی دارد.

تعمیرات تجهیرات کلینیک زیبایی مربوط به کدام دستگاه ها می شود
مرکز تعمیرات مدیکال تک به طور تخصصی در قسمت های زیر می تواند خدمات تعمیرات تجهیزات را ارائه کند. البته پیشنهاد ما به شما طبق تجربه، آن است که پیش از به وقوع پیوستن اختلال در عملکرد دستگاه، با تنظیم و سرویس مرتب از ایرادات احتمالی جلوگیری کنید. شما می توانید به راحتی با رعایت نکات بهداشتی دستگاه، در سلامت آن کوشا باشید. مواردی مثل تعویض و شستشوی فیلتر ها، گردگیری مداوم و استفاده از محافظ برق می تواند در این مورد کارساز باشد. توجه کنید که نوسانات برق می تواند به تجهیزات زیبایی شما آسیبی جدی وارد کند‌ و در مواردی حتی باعث سوختن پاور و موتور دستگاه گردد.

کیوسویچ ها: تعمیر لنز های مختلف دستگاه، تست و تعمیر مانیتور ها و تاچ دستگاه، تعمیر کامل ولتاژی و فرکانسی، تنظیم پاور دستگاه و تعمیرات تخصصی کیوسوییچ ها.
لیزر ها: بررسی و تنظیم عملکرد دستگاه، تست مانیتور و تاچ دستگاه، تعمیر مدار پاور، تنظیم و تست لیزر ها، تعمیر قطعات خنک کننده و پمپ آب، تعمیر انواع هندپیس ها و تنظیم آن ها و تنظیم مدارات پاور.
انواع هایفو: تعمیر و تنظیم عملکرد دستگاه، تنظیم سواترات هایفو، بررسی مدارات هایفو، بررسی و تعمیر بلوک هایفو، تعمیر مین برد دستگاه.
انواع کارتریج: شارژ انواع کارتریج ها، تعمیرات انواع کارتریج، بررسی اختلالات کارتریج ها، بررسی و تنظیم طول موج لیزر.
دستگاه های پاکسازی و فشیال: بررسی کامل دستگاه، تعمیر اپراتوری دستگاه، تعمیرات هندپیس دستگاه، تعمیرات مانیتور دستگاه، تعمیرات تخصصی پاور دستگاه.

تعمیرات تخصصی دستگاه های زیبایی

خدمات مرکز تعمیرات تجهیزات زیبایی مدیکال تک
در مرکز تعمیرات تجهیزات زیبایی مدیکال تک، ما تجهیزات کلینیک زیبایی را به بهترین نحو ممکن عیب یابی، تنظیم و تعمیر دستگاه های زیبایی می کنیم. حتی اگر دستگاه شما دست دوم باشد و هیچگونه گارانتی نداشته باشد، نگران نباشید. زیرا مدیکال تک با بهره مندی از بهترین و با تجربه ترین تعمیرکاران، سعی می کند بهترین خدمات را به شما ارائه دهد. شاید برای شما هم جالب باشد که تجهیزات و دستگاه های زیبایی دست دوم بیشتر از تجهیزات نو طرفدار دارند.
این مساله دلایلی از جمله قیمت پایین و نام معتبر دستگاه های دست دوم می باشد‌. بسیاری از افراد برای شروع و تجهیز کلینیک زیبایی بودجه کافی برای خرید دستگاه نو ندارند. در این شرایط اگر خرید از فروشگاه معتبر انجام شود، جای هیچ گونه نگرانی نیست. زیرا تعمیرات تجهیزات زیبایی در مدیکال تک به گونه ای انجام می شود که فرق چندانی بین دستگاه زیبایی نو و دست دوم حس نمی شود. همچنین اهمیت کالیبراسیون دستگاه های زیبایی که قسمت قبل به آن توجه کردیم در زمینه ی تعمیرات تجهیزات کلینیک های زیبایی بسیار است، لذا می توان با تنظیم دستگاه عمر مفید آن را افزایش داد.
زمان و وقت در تعمیرات یکی از نکاتی است که برای مشتریان بیشترین اهمیت را دارد. زیرا زمانبر بودن تعمیرات تجهیزات زیبایی می تواند خسارات بسیاری به کلینیک وارد کند. از این روی مدیکال تک می کوشد در کمترین زمان ممکن، با مهارت و تجربه ای که تخصص این مرکز تعمیراتی است، دستگاه شما را سالم تحویل دهد.

چگونه به یک مرکز تعمیرات تخصصی دستگاه های زیبایی اعتماد کنیم؟
مهارت و دقت اصل اول درخشش مرکز تعمیرات تجهیزات زیبایی می باشد. یک کلینیک زیبایی و تجهیزات بسیار هستید، حتما بررسی و دقت یک مرکز تعمیرات تخصصی تجهیزات را انتخاب کنید و سعی کنید که از امتحان بیش از حد و هر باره ی مراکز تعمیرات جلوگیری نمایید. ما در مدیکال تک، تجهیزات کلینیک های زیبایی و پزشکی را به بهترین نحو ممکن تنظیم و تعمیر می کنیم و در ادامه دلایلی را برای آنکه مشتری ما شوید ذکر خواهیم کرد. ما در مدیکال تک با افتخار در خدمت شما هستیم و تا انواع خدمات تعمیر تجهیزات زیبایی را به شما عزیزان ارائه دهیم.

سابقه مجموعه مدیکال تک
شرکت تعمیرات تخصصی دستگاه های زیبایی مدیکال تک، دارای سابقه‌ ای چندین ساله در حوزه ی تعمیرات سخت افزار و نرم افزار های دستگاه های زیبایی می باشد. رضایت مشتریان ما می تواند اعتمادی برای شما باشد تا تعمیرات تجهیزات زیبایی خود را به ما بسپارید.
ضمانت سلامت دستگاه پس از تعمیر: ما پس از عیب یابی دقیق توسط مهندسین و تعمیرکاران ماهر و باتجربه در دستگاه های کلینیک زیبایی شما، اصالت قطعات تعویضی را ضمانت می کند‌. این مزیتی است می تواند نگرانی های شما را در رابطه با تعویض قطعات تا حد بسیاری کاهش دهد. از طرف دیگر در مدیکال تک، سلامت دستگاه زیبایی شما بعد از تعمیر، تضمین می شود. ما ضمانت می کنیم که عیب و اختلال در عملکرد دستگاه شما را به گونه ای تعمیر کنیم که دیگر در آن مورد دچار مشکل نشوید.

تعمیرات دستگاه های زیبایی و تجهیزات پزشکی در مدیکال تک

مشاوره با متخصصین
در صورت بروز مشکل و یا مشاهده ی هرگونه اختلالی می توانید با مشاورین ما در مرکز تعمیرات دستگاه های زیبایی تماس بگیرید و با شرح مشکل، بهترین مشاوره را دریافت کنید. ما در مدیکال تک، همواره کوشیدیم که تعاملی همیشگی با مشتریان بر قرار کنیم. اعتبار ما رضایت شماست.
سرویس تجهیزات زیبایی: مدیکال تک با سرویس تجهیزات کلینیک های زیبایی اعتبار کلینیک شما را افزایش می دهد. زیرا میزان اثر بخشی این دستگاه ها ارتباط مستقیمی با تنظیم درست آن ها دارد.

قیمت دستگاه های زیبایی
تعمیرات تخصصی دستگاه های کلینیک زیبایی، بسته به قطعه ی آسیب دیده و همچین نوع دستگاه، هزینه های متفاوتی دارد. پیشنهاد ما به شما این است که کمترین ریسک ممکن را برای تعمیرات تجهیزات زیبایی در نظر بگیرید و فریب دستمزد های حداقلی را نخورید‌. از طرفی هزینه های بالا و غیر متعارف نیز دلیلی بر اثبات حرفه ای بودن مرکز تعمیرات نمی باشد.
لذا در مدیکال تک هزینه ها با توجه به نوع دستگاه، قطعات مورد نیاز، قطعه ی آسیب دیده، زمانی که باید صرف تعمیرات گردد و اختلال دستگاه تعیین می شود. ما در مدیکال تک سعی می کنیم معقول ترین هزینه ها را برای تعمیرات و کالیبراسیون تجهیزات زیبایی دریافت کنیم. برای مشاوره و اطلاعات بیشتر همین حالا تماس بگیرید.


...لطفا به ما امتیاز دهید...