تعمیرات تخصصی لیزرهای دایود

 

تعمیرات لیزر دایود

 

دستگاه لیزر موهای زائد یا همان دایود لیزر با متمرکز ساختن پرتو های نور لیزر بر مناطق و فولیکول های مو موجب پاکسازی موهای زائد به صورت بلند مدت می شود. لذا تعمیرات و نگهداری و سرویس دستگاه دایود از اهمیت ویژه ای برخوردار است و در صورت خرابی تعمیرات آن باید به دست متخصصین تعمیرات لیزرهای دایود سپرده شود.
دستگاه لیزر دایود از یک ماژول دایود یا همان لیزر بار تشکیل شده و گسیل لیزر را به همراه دارد. این نوع دستگاه ها به دلیل طول موج 808 نانو متری برای موهای زائد کاربرد دارد که بهترین انتخاب برای پوست هایی با تیپ 3 و 4 می باشد که این برای ما که بازار خاورمیانه را داریم بسیار مناسب است. البته قابل ذکر است که استثنا نیز وجود دارد.
لیزر های دایود در توان های مختلف ماژول لیزر بار در بازار وجود دارند که حداقل توان مناسب جهت نتیجه مناسب از دستگاه ها ۸۰۰ وات اپتیکی و خروجی است که البته هر چه بیشتر باشد بهتر است. (با اپراتوری قوی و آموزش دیده)

 

تعمیرات و سرویس و نگهداری دستگاه های لیزر دایود

 

اگر شما هم مشکل خرابی دستگاه لیزر دارید، همراه ما باشید تا بهترین مرکز تعمیرات تخصصی دستگاه لیزر های دایود را معرفی کنیم. این دستگاه ها که یکی از محبوب ترین ها در حوزه‌ ی لیزر محسوب می شوند، عموما قیمت بالایی دارند و تعویض آن ها در صورت خرابی و استهلاک اصلا به صرفه نیست.
در نتیجه رغبت به تعمیر دستگاه لیزر دایود در چند سال اخیر بسیار افزایش یافته است. اما از طرفی اجناس و قطعات متفرقه و تقلبی نیز در بازار رشد بی رویه ‌ای داشته است و استفاده از این قطعات سبب خسارات جبران ناپذیری به دستگاه می گردد.
فاکتور های زیادی بر روی قیمت و هزینه‌ ی دستگاه های لیزر تاثیر می گذارند، اما موثرترین فاکتور در تعیین هزینه ‌ی تعمیر دستگاه، ظرفیت منبع لیرز یا همان سورس لیزر می باشد.
استفاده از قطعات فیک و تعمیرات ناشیانه، می تواند آسیبی جدی به این منبع وارد کند و دستگاه شما را عملا به وسیله ای نا کارامد و بدون جواب دهی مبدل سازد. لذا اگر با هرگونه مشکلی در عملکرد دستگاه لیزر دایود مواجه شدید، تعمیرات آن را به مراکز معتبر و افراد ماهر بسپارید. در قسمت بعدی به رایج ترین دلایل خرابی دستگاه لیزر دایود می پردازیم. پس با ما همراه شوید.

دلایل خراب شدن دستگاه لیزر دایود

گاهی عدم استفاده ی اصولی و یا نوسانات ناشی از برق می تواند در عملکرد دستگاه لیزر دایود، اختلال ایجاد کند. پس در صورت بروز هر گونه مشکلی ابتدا دفترچه ی راهنمای دستگاه را بررسی کنید و در صورت عدم رفع مشکل، از تعمیرات خود سرانه بپرهیزید. این دستگاه ها متشکل از قطعات حساسی هستند که در صورت دست کاری ناشیانه، سبب آسیب جدی به آن می شوند. ِلذا در صورت خرابی، بهترین تصمیم سپردن دستگاه به مرکز تخصصی تعمیرات تجهیزات زیبایی می باشد.
در این قسمت به مشکلات رایج دستگاه های لیزر می پردازیم:

 

سوختن لیزربار دستگاه لیزر دایود

گاهی عواملی مانند ورود گرد و غبار در هندپیس دستگاه، ایراد در سیستم کولینگ و سیرکولیشن اب، نوسان ولتاژی و استفاده نکردن از استابلایزر یا UPS مناسب باعث سوختن لیزر بار  دستگاه لیزر دایود می شود. نسبت به نگهداری و تعویض فیلتر ها حتما دقت کنید و از بالارفتن بیش از حد دمای دستگاه لیزر جلوگیری نمایید.

 

عدم اتصال دستگاه به برق

این مشکل گاه می تواند راه حلی ساده داشته باشد و گاه متاسفانه به سوختن پاور و پمپ اب دستگاه لیزر دایود منتهی می شود. گاهی ممکن است ولتاژ برق ورودی با دستگاه همخوانی نداشته باشد و یا مشکل فقط قطعی پریز باشد. لذا حتما درباره ی نوسانات ولتاژ مورد نیاز دستگاه دقت کنید.

 

عدم کارکرد سیستم خنک کننده دستگاه لیزر دایود

لیزر دایود نفوذ بیشتری نسبت به دیگر دستگاه های لیزر دارد و به دلیل نفوذ عمیق تر، گرمای بیشتری تولید می کند. سیستم خنک کننده دستگاه های لیزر دایود، یکی از بخش های اصلی محسوب می شود. در صورتی که این قسمت با اختلال درعملکرد مواجه شود، نمی توان با دستگاه کار کرد. در این صورت دستگاه را حتما به مرکز تعمیرات تخصصی دستگاه لیزر دایود بسپارید.

تعمیر دستگاه های لیزرهای دایود

 

اختلال در فلوی آب دستگاه

ممکن است مایع خنک کننده ی لیزر در تابستان سرعت تبخیر بیشتری داشته باشد. بنابراین در فصول گرم بهتر است این مایع در مخزن تمدید یا تعویض شود تا از گرم شدن بیش از حد هندپیس جلوگیری کند.

حتما از اب 2یا 3 بار تقطیر دیونیزه و یا محلول BC4 استفاده شود.

اختلال در عملکرد خود لیزربار

اصولا هر دستگاهی عمر و بازه‌ی عملکرد محدودی دارد. دستگاه های لیزر دایود متوسط 10 تا 20 میلیون شات عمر دارند. در صورت تمام شدن این تعداد شات لیزر بار، حتما باید تصمیم به تعویض این قطعه بگیرید. در صورت استفاده ی اضافی به دستگاه و کلاینت آسیب جدی وارد می شود.
بعضی از شرکت ها بجای تعویض کل لیزر بار اقدام به تعویض همان میل بارهای اسیب دیده میکنند و کل لیزر بار را تعویض نمیکنند که این کار کاملا غیر اصولی میباشد چون میل بارهای جدید انرژی خروجی و توان مصرفی بالا نسبت با سایر میل بارها دارند واین کار باعث اسیب به سایر میل بارها میگردد و فیدبک خوبی از تراپی کلاینت حاصل نمیشود ونارضایتی مراجعه کننده را به دنبال دارد

 

خدمات تعمیرات تخصصی لیزر دایود

دستگاه های لیزر از دو بخش نرم‌ افزار و سخت افزار تشکیل می شوند. اختلال در عملکرد دستگاه ممکن است مربوط به یکی از این دو بخش و یا هر دو بخش باشد. ما در مرکز تعمیرات لیزر دایود بهترین متخصصان را گرد هم آورده تا بهترین خدمات را به شما عزیزان عرضه کنیم.

 

عیب یابی دستگاه های لیزر دایود

در حوزه ‌ی تعمیرات دستگاه لیزر، اولین و مهمترین گام، عیب یابی و شناخت عامل اختلال است. با عیب یابی دقیق می توان سرعت تعمیر را بالا برد و نسبت به تعویض یا تعمیر قطعات اقدام کرد.

 

کالیبراسیون دستگاه لیزر دایود

این خدمات به تنظیم طول موج، شدت و ضعف تابش نور لیزر و فواصل زمانی تابش نور لیزر در این خدمات تنظیم می شود تا شات های دستگاه در بهترین و بهینه ترین حالت ممکن استفاده گردد. کالیبراسیون دستگاه لیزر دایود می تواند کارایی و عمکرد دستگاه را افزایش دهد و بر تاثیرگذاری امواج لیزر نیز تاثیر بگذارد.

 

تعمیرات لیزر دایود

ابتدا اگر قصد خرید دستگاه لیزر دارید، حتما از جای معتبر و با گارانتی اصل کمپانی خریداری کنید. در صورت بروز هرگونه مشکل هرگز اقدام به تعمیر خودسرانه‌ی دستگاه لیزر دایود نکنید، زیرا کوچکترین بی دقتی می تواند خسارات جبران ناپذیری را به دستگاه لیزر وارد کند و طول عمر مفید آن را کاهش دهد.

 

تعمیرات دستگاه لیزر دایود در مدیکال تک

آیا زمان کافی و زیادی برای سپری کردن پروسه ی تعمیرات ندارید؟ سرعت در تعمیرات دستگاه لیزر، تخصص مرکز ماست و ما با دقت و مهارت متخصصین تعمیرات، اطمینان می‌ دهیم که در کمترین زمان ممکن دستگاه لیزر شما را عیب یابی، کالیبراسیون و تنظیم کنیم.
هرگز تعمیر دستگاه را به مراکز نا معتبر و بی تجربه نسپارید و حتما از اصالت قطعاتی که برای دستگاه شما تعویض می ‌کنند، مطمعن شوید. زیرا فروش قطعات تقلبی و ارزان قیمت در بازار سیاه افزایش یافته است. ما در مرکز تعمیر تخصصی دستگاه لیزر دایود از بهترین و معتبرترین قطعات برای تعمیرات استفاده می کنیم.
تعمیرات دستگاه های لیزر دایود به دلیل حساسیت بالا، نیاز به مهارت و تجربه ی کافی در این عرصه دارد. دانش و اطلاعات کافی در مورد دستگاه های لیزر منجر به عیب یابی دقیق تر می شود و نتیجه ی عیب یابی دقیق، تعمیراتی بی نقص خواهد بود.
اگر دستگاه شما با هرگونه اختلالی مواجه شده است، برای مشاوره رایگان جهت آگاهی از قیمت تعمیرات دستگاه لیزر دایود و تعمیرات تخصصی آن با مشاورین ما تماس بگیرید.

...لطفا به ما امتیاز دهید...