تعمیرات تخصصی دستگاه های لاغری Emsculpt

لاغری یکی از مهم ترین دغدغه های انسان های که دارای وزن بالا می باشند، است. افرادی که دارای وزن بالا و یا به اصطلاحی چاق هستند به دنبال لاغر شدن به روش های مختلف هستند. دستگاه های ام اسکالپت یا Emsculpt یکی از جدید ترین و پیشرفته ترین نوع دستگاه های لاغر کننده موجود در ورزشگاه های پیشرفته و تخصصی و کلینک های تخصصی مخصوص لاغری و زیبایی می باشد. گروه مدیکال تک تعمیرات تخصصی دستگاه های لاغری Emsculpt و دیگر دستگاه های کلینیک زیبایی را به صورت حرفه ای انجام می دهد.

چرا باید از دستگاه های لاغری Emsculpt استفاده کنیم؟

دقت داشته باشید که عده ای از افراد سود جو هستند که با روش های متعددی همچون: تولید قرص های لاغری، معجون های لاغری و دمنوش ها و نوشیدنی های لاغر کننده که بسیار مضر و آسیب زا هستند، افراد را فریب می دهند.
افرادی که از وزن بالا بر خوردار می باشند می توانند با استفاده از دستگاه های لاغر کننده، برنامه ورزشی مخصوص لاغری و رژیم های غذایی که توسط افراد متخصص و با تجربه داده می شوند، استفاده کنند و به هدف خود به مرور زمان برسند.
دستگاه ام اسکالپت از دسته تکنولوژی های بسیار شبیه به ورزش می باشد که به ورزش های هوازی بسیار شبیه می باشند. در نظر داشته باشید که دستگاه لاغری Emsculpt پیشرفته ترین نوع دستگاه بدون درد و بدون تهاجم می باشد و آسیب های جدی به جسم افراد وارد نمی کند. دستگاه های ام اسکالپت دارای تاییدیه از طرف FDA می باشد.

این تکنولوژی اولین و تنها سیستمی است که به طور همزمان باعث چربی سوزی و هم عضله سازی میشود.

تعمیرات تخصصی مربوط به دستگاه Emsculpt

همه دستگاه های تولید شده به مرور زمان دچار مشکلات جزئی و یا خرابی های جزئی می شوند و برای تمام خرابی ها و مشکلات این دستگاه ها، تولید کنندگان راه حل های دارند.
دستگاه ام اسکالپت از این قاعده مستثنی نمی باشد و با استفاده بیش از حد و یا استفاده نا درست ممکن است دچار آسیب ها و مشکلات جزئی شود.
مسلما تمام مشکلات دستگاه ام اسکالپت توسط تولید کننده شناسایی شده اند و برای تعمیرات آن باید به تولید کننده و یا نمایندگی آن شرکت تولید کننده مراجعه کرد. نمایندگی شرکت های تولید کننده قدرت بالایی در تعمیر دستگاه ها و یا شناسایی مشکلات و خرابی دستگاه ها دارند و تخصص نمایندگی ها نسبت به سایر تعمیرگاه ها بسیار بیشتر می باشد. شرکت مدیکال تک با بهره گیری از نیرو های متخصص و باتجربه تعمیرات تخصصی دستگاه های Emsculpt را به بهترین شکل انجام میدهد.

تعمیر دستگاه لاغری Emsculpt

انواع مشکلات و خرابی های دستگاه ام اسکالپت

  • روشن نشدن مانیتور دستگاه EMsculpt
  • عدم روشن شدن خود دستگاه EMsculpt
  • قطعات موجود در دستگاه همچون: برد های ولتاژ دستگاه ام اسکالپت روشن نشود و عمل نکند.
  • یکی از هندپیس های دستگاه روشن نشود و یا دچار خرابی و مشکل شود.
  • دستگاه به مقدار لازم توان خروجی الکترومغناطیسی هندپیس  نمی دهد و هر بار دچار مشکل می شود.
  • کارایی دستگاه همانند قبل نباشد و عملکرد بسیار ضعیفی داشته باشد و سایر موارد.

مشکلات رایج دستگاه Emsculpt می باشد که تعمیر می شوند و رفع می شوند.

رفع مشکلات دستگاه Emsculpt

رفع مشکلات دستگاه ام اسکالپت نیاز به مراجعه به شرکت های تخصصی و نمایندگی های تخصصی مربوطه دارند و افرادی که تخصص ویژه در تعمیرات دستگاه ام اسکالپت دارند، می توانند به راحتی این مشکلات دستگاه ام اسکالپت را رفع کنند.
این دستگاه های پیشرفته از جدید ترین تکنولوژی های عصر حاضر می باشند و قیمت و ارزش اقتصادی بالایی دارند، در صورت خرابی نیاز است که به سمت مراکز تعمیر تخصصی سوق داده شوند. چون در صورت ارسال شدن این دستگاه های پیشرفته و تخصصی به تعمیرگاه های غیر تخصصی و کسانی که مهارت، تجربه و تخصص کافی در این زمینه ندارند، احتمال اینکه کل دستگاه خراب و یا سوخته شود، بسیار بالا می باشد.

چرا دستگاه ام اسکالپت را برای تعمیر به تعمیرگاه های تخصص ارسال کنیم؟

همان طور که در بالا ذکر کردیم دستگاه ام اسکالپت یکی از جدید ترین نوع دستگاه های لاغری  موجود در جهان می باشند. دستگاه های جدید و بسیار پیشرفته شامل قطعات جدید و با برند های مخصوص و سفارشی نیز می باشند.
دستگاه ام اسکالپت یا Emsculpt دارای قطعات ریز و درشت بسیار زیادی می باشد که تمام این قطعات از جنس بسیار خوب و برند خارجی می باشند. این قطعات را در مکان ها و فروشگاه های بسیار معدودی می توان پیدا کرد. به همین دلیل باید این دستگاه ام اسکالپت را در نزد افراد متخصص و با تجربه برای تعمیر ارسال کرد.
دستگاه ام اسکالپت را هر کسی نمی توان تعمیر کرد و یا مشکلات آن را کشف کرد. این دستگاه در صورت دچار شدن به مشکل نیاز به تعمیرات تخصصی و پیشرفته توسط متخصص تعمیرات تجهیزات زیابیی دارد، تا مجدد سلامت خود را داشته باشد و عملکرد و کارایی سابق را داشته باشد.

هزینه تعمیرات تخصصی دستگاه Emsculpt

هزینه تعمیرات تخصصی دستگاه Emsculpt

اگر دستگاه را نزد نمایندگی های مربوطه ارسال کنید، میزان هزینه تعمیر دستگاه ام اسکالپت به شدت کاهش می یابد. اما ارسال دستگاه ام اسکالپت در نزد تعمیرگاه های نا مربوطه علاوه بر صرف هزینه های بالا، دستگاه به کیفیت سابق باز نمی گردد. حتی احتمال اینکه کارایی خود را از دست بدهد نیز بسیار بالا می باشد.
هزینه های تعمیر دستگاه ام اسکالپت به نوع خرابی و مشکلات آن بستگی دارد. گاهی مواقع مشکلات بسیار جزئی و هزینه های بسیار اندک و نا چیزی دارند.

نحوه استفاده از دستگاه Emsculpt

افراد برای گذراندن دوره لاغری زود هنگام و عضله سازی نیاز به چهار جلسه دارند. این افراد به کلینیک های تخصصی باید در ابتدا مراجعه کنند. نوع دستگاه های موجود در کلینیک های زیبایی را شناسایی کنند و اندکی راجع به آن دستگاه ها مطالعه داشته باشند. در آخر دوره های عظله سازی و لاغری را شروع کنند.
در ابتدا شخص باید بر روی تخت دارز بکشد و سپس ناحیه که نیاز به عضله سازی و لاغری دارد را مشخص کند. یک پد پلاستیکی بر روی آن ناحیه توسط شخص متخصص قرار می گیرد. سپس دستگاه Emsculpt بر روی آن ناحیه به مدت زمان معین که معمولا قرار می گیرد. معمولا هر جلسه عضله سازی و لاغری ۳۰ دقیقه می باشد.
بدن افراد در همان حین و پس از آن دچار انقباضات بسیار شدیدی می شود. همچنین به خوبی می تواند شاهد تغییر در بدن خود شود. در هر جلسه تعداد انقباضات بدن به بیش از سه هزار می رسد. در ابتدا برای افراد این انقباضات اندکی سخت است که با مرور زمان و گذراندن دوره ها به این انقباضات عادت می کنند و از عملکرد جادویی دستگاه ام اسکالپت به شدت راضی می شوند.

جهت تعمیر دستگاه Emsculpt و دیگر تجهیزات زیبایی و همچنین مشاوره رایگان خرید تجهیزات کلینیکی، با مشاورین ما تماس بگیرید.

...لطفا به ما امتیاز دهید...