تعمیرات تخصصی دستگاه آراف فرنکشنال

انسان ها ذاتا زیبایی را دوست دارند و برای رسیدن به حد مطلوب آن در تلاش هستند. یکی از روش های مدرن زیبایی، استفاده از دستگاه های جوانساز RF- fractional است که بدون هیچ عمل جراحی، بهترین نتیجه را در پی دارد. در این شیوه از جوانسازی پوست، امواج رادیویی به لایه میانی پوست نفوذ کرده و باعث می شوند که ساختار پوست دچار تغییراتی شده و کلاژن سازی انجام شود. تعمیرات تخصصی جوانساز RF-fractional یکی از موضوعات مهمی است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم.

نحوه عملکرد دستگاه جوانساز RF-fractional

پوست انسان از لایه های مختلفی تشکیل شده است و سطحی ترین لایه آن، اپیدرم می باشد که در زیر آن لایه درم قرار گرفته است و در روند پیری موجب پیری پوست می شود. اولین کاربرد این دستگاه، تحریک کلاژن سازی است زیرا امواج رادیویی در قسمت درم پوست باعث تحریک و تولید کلاژن می شوند.
کلاژن در واقع یک پروتئین است که در ساختار پوست باعث زیبایی و شادابی می شود و از طریق این امواج، روند تحریک سازی پوست برای ساخت این پروتئین افزایش می یابد. دومین کاربرد این دستگاه فعال کردن فیبروپلازی است. این فرآیند سبب ساخت بافت های فیبروزی در بدن می شود که در نهایت تحریک کلاژن سازی پوست انجام شده و مشکلات پوستی برطرف می گردند.

 

تعمیر تجهیزات دستگاه آراف فرکشنال

کاربرد دستگاه RF-fractional

در این بخش از مطلب تعمیرات تخصصی جوانساز RF-fractional به سراغ کاربردهای این دستگاه می رویم:

محو سازی اسکارها، ترک بدن و جای زخم:

همانطور که گفتیم عملکرد اصلی این دستگاه تحریک ساخت کلاژن پوست است. این دستگاه باعث محو کردن جای زخم، ترک بدن و اسکارهای پوستی می شود و پوست شما را شاداب و یک دست تر از قبل می کند. از این دستگاه برای از بین بردن جای جوش و ترک هایی مثل ترک های ناشی از بارداری و یا چاق و لاغری، استفاده می گردد و تاثیرات فوق العاده ای دارد.

کاهش اندازه منافذ پوستی:

هر پوستی دارای منافذ متعددی است که هر چقدر اندازه آنها کوچکتر باشد، پوست یکدست تر است. پس از چند جلسه درمان به وسیله آر اف فرکشنال، اندازه منافذ پوست، کاهش می یابد.

جوانسازی پوست:

دستگاه آر اف فرکشنال یک دستگاه جوانسازی می باشد و بافت پوست را صاف و یکدست می کند. این دستگاه با رفع چین و چروک های پوستی، رنگ و بافت پوست را به طور چشمگیری ارتقا می دهد.

تعمیرات تخصصی جوانساز RF-fractional چگونه انجام می شود؟

همانند تمامی دستگاه های الکترونیکی، این دستگاه نیز ممکن است با گذشت زمان نیاز به تعمیرات و سرویس دستگاه های زیبایی داشته باشد. بخش های مختلف این دستگاه می توانند به دلایل مختلفی مورد آسیب واقع شوند اما با استفاده درست از آن، تعمیرات تخصصی جوانساز RF-fractional کاهش می یابد.

 

تعمیرات تخصصی جوانساز RF-fractional

رایج ترین تعمیرات تخصصی جوانساز RF-fractional

تعمیرات تخصصی اتصالات RF-fractional

اگر دستگاه به صورت ناگهانی خاموش شده و دیگر روشن نشود باید توسط تعمیرکار آر اف فرکشنال مورد بررسی قرار گیرد. ممکن است اتصال های دستگاه کمی جابجا شده باشند که با بررسی تعمیرکار به راحتی در محل تعبیه شده، تنظیم می شوند. در بعضی مواقع نیز ممکن است این مشکلات به دلیل تجمع آلودگی ها در اتصالات انجام شود که از طریق کاغذهای مخصوص، آلودگی ها پاک شده و جریان برق به خوبی برقرار می شود.

تعمیرات تخصصی پاور RF-fractional

یکی از مهم ترین قسمت ها در تعمیرات لوازم یدکی دستگاه زیبایی و جوانساز RF-fractional مربوط به خرابی پاور می باشد. خرابی این بخش نیز باعث خاموشی دستگاه می شود.برای تست خرابی پاور،برد پاور توسط متخصص مورد بررسی قرار میگیرد و بعد از عیب یابی تعمیر میشود.، دپارتمان مدیکال تک تنها مرجع تامین قطعات کاربردی و تخصصی اصل در کوتاه ترین زمان ممکن.

تعمیرات تخصصی برد کنترل  RF-fractional

عملکرد اصلی هر دستگاه به برد کنترلر آن بستگی دارد. اگر در این بخش اختلالی ایجاد شود، کل عملکرد دستگاه با مشکل روبرو می شود. گاهی کنترل برد به دلیل نوسانات جریان برق و یا سایر آسیب ها مانند ایجاد اتصالی در مدار جریام کشی بیش از حد در خروجی هندپیس ها و … که در این صورت تنها راه حل این مشکل،  تعمیر و یا تعویض برد کنترل دستگاه آر اف فرکشنال است.

تعمیرات تخصصی خازن RF-fractional

در برخی از مواقع علت خرابی دستگاه آر اف فرکشنال به دلیل آسیب به خازن ها است. خازن ها انرژی الکتریکی را در خود ذخیره می کنند و اگر دچار مشکل شوند، دستگاه داغ می کند. داغ کردن این دستگاه جوانسازی کننده پوست، موجب آسیب به سایر قسمت های آن می شود. تعمیرکار باید از اپراتور سوال بپرسد تا ببیند دستگاه اخیرا داغ کرده است یا نه و در صورت مثبت بودن پاسخ وی، خازن ها را تعویض نماید.

تعمیرات تخصصی هندپیس های  RF-fractional

در برخی از مواقع علت کار نکردن دستگاه آر اف فرکشنال به دلیل آسیب به هندپیس ها است..

ضربه دیدن ،ایجاد اتصالی در هندپیس و … باعث عمل نکردن صحیح دستگاه میشود.

تعمیرات تخصصی دستگاه های جوانساز و زیبایی کلینیک ها

جمع بندی

دستگاه آر اف فرکشنال یک دستگاه جوانسازی پوست است که مشکلات مختلف پوست مانند منافذ باز، ترک پوستی، جای جوش، جای زخم و اسکار های پوستی را برطرف می کند. این دستگاه بافت درم پوست را به کلاژن سازی تحریک می کند و این پروتئین سبب جوانی و شادابی پوست می گردد.
تعمیرات تخصصی جوانساز RF-fractional باید تنها توسط افراد متخصص انجام شود. اگر شما در زمینه تعمیرات دستگاه آر اف تخصصی ندارید، از بررسی و باز کردن دستگاه خودداری نمایید و با استفاده درست از دستگاه، احتمال آسیب و اختلال در آن را به حداقل ممکن برسانید.

...لطفا به ما امتیاز دهید...