درباره مدیکال تک

تعمیرات دستگاه های پزشکی - مدیکال تک

در مجموعه ی بزرگ مدیکال تک (تکنولوژی مهندسی پزشکی ) هدف، ارتقا بازار هدف یعنی بازار پزشکی زیبایی است. که با آموزشهای اصولی و منطبق بر استانداردهای دستگاههای تعریف شده در این بازار تدوین گشته که به کمک همین ابزار قدرتمند، آموزش و زیر ساخت های مناسب و گرد هم آوردن افراد مستعد و کارآمد در کنار خود ، قصد ایجاد خدمات، پشتیبانی فنی، آموزش به تمام متقاضیان این بازار را در سراسر ایران داریم .به گونه ای که کمبود بحث خدمات و پشتیبانی و آموزش صحیح و نگه داشت پیشگیرانه (PM) را به صورت کامل، خلا آن را در بازار برطرف نماییم.

مجموعه ی بزرگ مدیکال تک علاوه بر آموزشها و گارانتی تمام دستگاههای زیبایی از سمت شرکت های وارد کننده و تولید کننده و معرفی محصولات برتر این بازار تمام قطعات و دستگاههای مورد نیاز همکاران و مشتریان گرانقدر را تامین می‌نماید.

با آرزوی سلامت جامعه و ارتقا سطح مهندسی پزشکی در ایران

درباره مجموعه مدیکال تک

در مجموعه ی بزرگ مدیکال تک (تکنولوژی مهندسی پزشکی) از سال 97 با مدیریت مهندس حکمت تاسیس و هدف ان ارتقا بازار هدف یعنی بازار پزشکی زیبایی است. با آموزش های اصولی و منطبق بر استانداردهای دستگاههای تعریف شده در این بازار تدوین گشته که به کمک همین ابزار قدرتمند، آموزش و زیر ساخت های مناسب و گرد هم آوردن افراد مستعد و کارآمد در کنار خود، قصد ایجاد خدمات، پشتیبانی فنی، آموزش به تمام متقاضیان این بازار را در سراسر ایران داریم.

 

مدیران مدیکال تک

این مجموعه با گرد هم اوردن نیروهای متخصص در حوره مهندسی الکترونیک ، مهندسی پزشکی مهندسی it، زیبایی و لیزر بر آن شد تا با خدمات دهی بخش فنی و اموزشی و همچنین گارانتی دستگاها در مراکز زیبایی حدمات مطلوبی ارائه دهد.

  1. مهندس محمدرضا زرین ماه – کارشناس ارشد مهندسی پزشکی و مدیر کل مجموعه مدیکال تک.
  2. مهندس نوید حکمت – کارشناس ارشد الکترونیک و مدیر دپارتمان تعمیرات و خدمات پس از فروش مدیکال تک.
  3. مهندس حامد دولت شاه – کارشناس ارشد مهندسی پزشکی و کارشناس فنی دپارتمان تعمیرات.

خدمات مدیکال تک

خدماتی که در این مجموعه ارائه میشود شامل تولید ، تعمیرات تخصصی تجهیزات زیبایی، تامین قطعات، آموزش، فروش و گارانتی دستگاه ها می باشد.

مزایای رقابتی مدیکال تک

در این مرکز تمامی خدمات ارائه شده به صورت تخصصی همراه با پشتیبانی دائمی و گارانتی میباشد
مجموعه بزرگ مدیکال تک در حال حاضر با بسیاری از شرکت های وارد کننده و تولید کننده تجهیزات زیبایی همکاری داشته و بخش خدمات پس از فروش و آموزش این شرکت ها را بر عهده دارد.

5/5 - (1 امتیاز)