تعمیر دستگاه هیدروفیشیال یکی دیگر از خدماتی است که مدیکال تک به شما عزیزان ارائه می‌دهد. این دستگاه که دارای انشعابات بسیار و قطعات بی‌شمار است برای جوانسازی و رفع افتادگی پوست استفاده می‌شود‌. در حال حاضر به دلیل عدم حضور سازنده‌های ایرانی، این دستگاه با قیمت‌های بسیار بالا به کشور وارد می‌شود. لذا تعمیرات آن نیازمند تخصص و دانش بالا است.

تعمیر دستگاه هیدروفیشیال

بررسی مراحل تعمیر دستگاه هیدروفیشیال

مدیکال تک تمام مراحل تعمیر دستگاه هیدروفیشیال شما را در مجهزترین مرکز تعمیرات به عهده می‌گیرد و همچنین سلامت دستگاه‌تان را پس از تعمیر، تضمین می‌کند.

دستگاه هیدروفیشیال به دلیل حساسیت‌هایی که دارد، نیازمند مراقبت و نگهداری بسیاری است، حتما دقت کنید دستگاه‌تان را هر چند وقت یک بار گردگیری کنید و به بهداشت آن اهمیت دهید، زیرا گرد و خاک می‌تواند عامل اصلی خراب شدن فیلترها و همچنین اختلال عملکرد دستگاه شود.

هرگز به مراکز نامعتبر اعتماد نکنید و فریب قیمت‌های خارج از عرف را نخورید؛ در ادامه به رایج‌ترین دلایل خرابی که طی چندین سال تجربه در تعمیر هیدروفیشیال داشتیم می‌پردازیم؛ همچنین برای مشاوره و دریافت خدمات می‌توانید با این شماره تماس بگیرید: ۰۹۱۲۵۴۹۳۷۵۵

عیب یابی و تعمیر دستگاه هیدروفیشیال

در این قسمت به رایج‌ترین دلایل خرابی دستگاه هیدروفیشیال می‌پردازیم و سعی داریم پاسخ‌های کاملی را به شما عزیزان ارائه دهیم؛ اما دقت کنید که هرگز خودتان برای تعمیرات دست به کار نشوید و تعمیرات تخصصی دستگاه هیدروفیشیال را به مدیکال تک بسپارید.

 

تعمیرات دستگاه هیدروفیشیال

روشن نشدن دستگاه هیدروفیشیال

روشن نشدن دستگاه هیدروفیشیال می‌تواند دلایل متفاوتی داشته باشد که به مهم‌ترین آن‌ها می‌پردازیم. ممکن است سیم پاور دستگاه خراب یا اتصالات پاور دستگاه دچار نوسانات و نواقص باشد.

در مرکز مدیکال تک با تست اتصال می‌‌توانیم از سلامت کابل دستگاه مطمعن شویم.

دلیل بعدی اختلال در فیوز دستگاه است. این مشکل با تعویض قطعه به راحتی حل می‌شود. از دلایل رایج دیگر روشن نشدن دستگاه هیدروفیشیال می‌توان به اختلال در برد دستگاه و قطعی سیم و مسیر سیم کشی داخلی آن اشاره کرد.

خرابی صفحه نمایشگر هیدروفیشیال

در این هنگام به احتمال بسیار زیادی مشکل از قطعات زیر است که با تعمیرات تخصصی می‌توان به راحتی این مشکلات را رفع کرد.

خرابی برد دستگاه هیدروفیشیال، اختلال در نمایشگر دستگاه و قطع شدن اتصالات فلت متصل کننده برد به نمایشگر مهم‌ترین علت‌های این اختلال هستند. در این موارد مدیکال تک تست سیم فلت یا اعمال تغذیه مربوطه به پین‌های تغذیه سوکت نمایشگر را توصیه می‌کند. البته این کار باید توسط فرد متخصص انجام شود.

تعمیر هندپیس هیدروفیشیال

هندپیس ها قابلیت‌های مهم دستگاه هیدروفیشیال را به عهده دارند، لذا در صورت خرابی هندپیس ها حتما باید آنرا به یک متخصص بسپارید، ما در مجموعه مدیکال تک به صورت حرفه‌ای تعمیر هندپیس در انواع مختلف آن را انجام می‌دهیم.

گاهی ممکن است عدم عملکرد درست هر یک از آن‌ها منجر به کاهش ثمربخشی دستگاه شود. در این قسمت به رایج‌ترین مشکلاتی که مرکز مدیکال در تعمیرات دستگاه هیدروفیشیال با آن مواجه بوده را به اختصار توضیح می‌دهیم:

 • اختلال در برد الکتریکی و پیزو الکتریکی
 • اختلال در سیم‌ها و قطعی مسیر سیم
 • عدم اتصال پیزو به پلت بیرونی هندپیس و پلت بیرونی
 • سوختن ال ای دی
 • خراب شدن سوکت
 • گرفتگی فیلتر
 • قطعی شلنگ آبیژن
 • اختلال در شیر برقی دستگاه
 • عدم تنظیم ولوم‌های مربوطه و خراب شدن موتور

برای تعمیر این ایرادات هندپیس ها اول تست ولتاژی و فرکانسی از سر هندپیس می‌گیریم، اگر سر هندپیس ولتاژ و فرکانس مورد نظر را داشت، پس ایراد از قبل هندپیس است و با مهندسی معکوس به عیب‌یابی می‌پردازیم.

تعمیر دستگاه های هیدروفیشیال

مزایای تعمیر دستگاه هیدروفیشیال در مدیکال تک

ما در مدیکال تک این نکته را می‌دانیم که هر یک روز خوابیدن دستگاه‌های زیبایی، برای صاحبان کلینیک‌ها یعنی ضرر و زیان! بنابراین تمام سعی خود را می‌کنیم تا چند چیز را رعایت کنیم:

 1. سر وقت باشیم
 2. متعهد به انجام تعمیر در سریعترین زمان ممکن باشیم
 3. با قیمتی منصفانه تعمیرات را انجام دهیم نه قیمت‌های پرت و پلا!
 4. سایر قسمت‌های دستگاه را چک کنیم تا عیب و ایرادی نداشته باشد
 5. دستگاه شما را کالیبراسیون کنیم

1- تعمیر سریع و سر وقت هیدروفیشال

تعمیر تخصصی دستگاه هیدروفیشیال زمان بر است اما زمانی که در مدیکال تک صرف تعمیر دستگاه می‌شود با توجه به راندمان کاری بالای تیم مدیکال، بسیار کمتر است.

شما می‌توانید در کمترین زمان ممکن دستگاه خود را تحویل بگیرید و به بهترین نحو از آن استفاده کنید. معطلی در تعمیرات تجهیزات زیبایی و سرویس کردن آن‌ها، سبب خسارات جبران ناپذیری به کلینیک زیبایی و پزشکی می شود؛ ما در مدیکال تک از این خسارات جلوگیری می‌کنیم.

2- قیمت منصفانه تعمیر دستگاه هیدروفیشیال

مدیکال تک مفتخر است تا حرفه‌ای‌ترین تعمیرات را با کمترین هزینه به شما انجام دهد. قیمت تعمیرات هیدروفیشیال نسبت به مشکل ایجاد شده در دستگاه متفاوت است؛ اما در مدیکال تک معقول‌ترین هزینه را برای بهترین و تخصصی‌ترین تعمیرات پرداخت می‌کنید.

ما در مدیکال تک 3 کار انجام می‌دهیم:

 1. فروشنده تجهیزات لیزر زیبایی هستیم
 2. تعمیر کننده تخصصی تجهیزات لیزر هستیم
 3. برگزار کننده بهترین و بزرگترین دوره‌های آموزش تعمیر تجهیزات پزشکی هستم

و به همین دلیل بسیاری از تعمیرکاران خبره و حرفه‌ای در ایران، از دانشجویان مدیکال تک در دوره آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی بوده‌اند. بنابراین می‌توانید با خیالی راحت از بابت قیمت، تعهد و تخصص، دستگاه خود را برای تعمیر به مدیکال تک بسپارید.

3- انجام تنظیمات و کالیبراسیون هیدروفیشیال

کالیبراسیون دستگاه های زیبایی و به خصوص دستگاه هیدروفیشیال را دست کم نگیرید. کالیبراسیون و تنظیم می تواند عمر دستگاه از افزایش دهد و عملکرد آن را به طور چشمگیری بهبود بخشد. با توجه به تغییر استانداردهای اندازه گیری در تجهیزات زیبایی، مدیکال تک مفتخر است دستگاه هیدروفیشیال شما را با تنظیمات جهانی دستگاه هیدروفیشیال به روزرسانی کند

4- ضمانت سلامت دستگاه

مدیکال تک مرکز تعمیرات تخصصی دستگاه هیدروفیشیال، سلامت و کیفیت تعمیرات دستگاه را تضمین می‌کند. ما ضمانت می‌دهیم که از بهترین قطعات و با کیفیت‌ترین متریال موجود در بازار برای تعمیرات دستگاه و کالیبراسیون آن استفاده کنیم؛ اعتبار ما در مدیکال تک رضایت مشتریان ماست.

سیستم سیرکولیشن آب دستگاه هیدروفیشیال خراب شده، مشکل از چیست؟

این اختلال دلایل مختلفی دارد که مهم ترین آن ها را نام می بریم: خرابی شیر برقی، اختلال در مدار مربوط به راه اندازی شیر برقی، اختلال در برد دستگاه و قطعی آن، گرفتی فیلتر هوا و گرفتی لوله ها.

دلیل لرزش و صدای نامعلوم دستگاه هیدروفیشیال چیست؟

ممکن است این لرزش ها به دلیل اختلال در عملکرد موتور هیدروفیشیال باشد. علت دیگر را می توان شل شدگی اتصالات موتور دستگاه به صفحه‌ی پایینی آن بیان کرد.

5/5 - (1 امتیاز)