تعمیرات تخصصی دستگاه هیدروفیشیال

 

تعمیرات تخصصی دستگاه هیدروفیشیال یکی دیگر از خدماتی است که مدیکال تک به شما عزیزان ارائه می دهد. این دستگاه که دارای انشعابات بسیار و قطعات بی شمار است برای جوانسازی و رفع افتادگی پوست استفاده می شود‌. در حال حاضر به دلیل عدم حضور سازنده های ایرانی این دستگاه با قیمت های بسیار بالا به کشور وارد می شود. لذا تعمیرات آن نیازمند تخصص و دانش بالا می باشد.
مدیکال تک تمام مراحل تعمیر دستگاه هیدروفیشیال شما را در مجهزترین مرکز تعمیرات به عهده می گیرد و همچنین سلامت دستگاهتان را پس از تعمیر تضمین می کند. دستگاه هیدروفیشیال به دلیل حساسیت هایی که دارد، نیازمند مراقبت و نگهداری بسیاری می باشد. حتما دقت کنید دستگاهتان را هر چند وقت یک بار گردگیری کنید و به بهداشت آن اهمیت دهید، زیرا گرد و خاک می تواند عامل اصلی خراب شدن فیلترها و همچنین اختلال عملکرد دستگاه شود.
هرگز به مراکز نا معتبر اعتماد نکنید و فریب قیمت های خارج از عرف را نخورید. در ادامه به رایج ترین دلایل خرابی که طی چندین سال تجربه در تعمیر تخصصی دستگاه هیدروفیشیال داشتیم می پردازیم. برای مشاوره و دریافت خدمات تماس بگیرید.

مهم ترین دلایل تعمیر دستگاه هیدروفیشیال

در این قسمت به رایج‌ترین دلایل خرابی دستگاه هیدروفیشیال می پردازیم و سعی داریم پاسخ های کاملی را به شما عزیزان ارائه دهیم. اما دقت کنید که هرگز خودتان برای تعمیرات دست به کار نشوید و تعمیرات تخصصی دستگاه هیدروفیشیال را به مدیکال تک بسپارید.

 

تعمیرات دستگاه هیدروفیشیال

روشن نشدن دستگاه هیدروفیشیال

روشن نشدن دستگاه هیدروفیشیال می توانند دلایل متفاوتی داشته باشد که به مهم‌ترین آن ها می پردازیم. ممکن است سیم پاور دستگاه خراب یا اتصالات پاور دستگاه دچار نوسانات و نواقص باشد. در مرکز مدیکال تک با تست اتصال می‌ توانیم از سلامت کابل دستگاه مطمعن شویم.
دلیل بعدی اختلال در فیوز دستگاه است. این مشکل با تعویض قطعه به راحتی حل می شود. از دلایل رایج دیگر روشن نشدن دستگاه هیدروفیشیال می توان به اختلال در برد دستگاه و قطعی سیم و مسیر سیم کشی داخلی آن اشاره کرد.

خرابی صفحه نمایشگر هیدروفیشیال

در این هنگام به احتمال بسیار زیادی مشکل از قطعات زیر است. که با تعمیرات تخصصی می توان به راحتی این مشکلات را رفع کرد. خرابی برد دستگاه هیدروفیشیال، اختلال در نمایشگر دستگاه و قطع شدن اتصالات فلت متصل کننده ی برد به نمایشگر مهم ترین علت های این اختلال هستند. در این موارد مدیکال تک تست سیم فلت و یا اعمال تغذیه ی مربوطه به پین های تغذیه ی سوگت نمایشگر را توصیه می کند. البته این کار باید توسط فرد متخصص انجام شود.

تعمیر هندپیس هیدروفیشیال

هندپیس ها قابلیت های مهم دستگاه هیدروفیشیال را به عهده دارند، لذا در صورت خرابی تعمیرات تخصصی هندپیس ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. گاهی ممکن است عدم عملکرد درست هر یک از آن ها منجر به کاهش ثمربخشی دستگاه شود. در این قسمت به رایج ترین مشکلاتی که مرکز مدیکال در تعمیرات تخصصی دستگاه هیدروفیشیال با آن مواجه بوده را به اختصار توضیح می دهیم:
اختلال در برد الکتریکی و پیزو الکتریکی، اختلال در سیم ها و قطعی مسیر سیم، عدم اتصال پیزو به پلت بیرونی هندپیس و پلت بیرونی، سوختن ال ای دی، خراب شدن سوکت، گرفتگی فیلتر، قطعی شلنگ آبیژن، اختلال در شیر برقی دستگاه، عدم تنظیم ولوم های مربوطه و خراب شدن موتور.
برای تعمیر این ایرادات هندپیس ها اول تست ولتاژی و فرکانسی از سر هندپیس میگیریم، اگر سر هندپیس ولتاژ و فرکانس موردنظر را داشتیم پس ایراد از قبل هندپیس میباشد و با مهندسی معکوس به عیب یابی میپردازیم.

سیستم سیرکولیشن آب دستگاه هیدروفیشیال خراب شده، مشکل از چیست؟

مشکل رایج دیگر در عدم عملکرد دستگاه هیدروفیشیال، به سیستم سیرکولیشن آن مربوط می شود. این اختلال دلایل مختلفی دارد که مهم ترین آن ها را نام می بریم: خرابی شیر برقی، اختلال در مدار مربوط به راه اندازی شیر برقی، اختلال در برد دستگاه و قطعی آن، گرفتی فیلتر هوا و گرفتی لوله ها.

 

دلیل لرزش و صدای نامعلوم دستگاه هیدروفیشیال چیست؟

ما در مدیکال تک، بزرگترین مرکز تعمیر هیدروفیشیال علت لرزش های غیر عادی این دستگاه را به این صورت بیان می کنیم:
ممکن است این لرزش ها به دلیل اختلال در عملکرد موتور هیدروفیشیال باشد. علت دیگر را می توان شل شدگی اتصالات موتور دستگاه به صفحه‌ی پایینی آن بیان کرد.

 

تعمیر دستگاه های هیدروفیشیال

مزایای تعمیرات دستگاه هیدروفیشیال در مرکز تعمیرات تخصصی مدیکال تک

تعمیر تخصصی دستگاه هیدروفیشیال زمان بر است اما زمانی که در مدیکال تک صرف آن می شود با توجه به راندمان کاری بالا بسیار کمتر است. شما می توانید در کمترین زمان ممکن دستگاه خود را تحویل بگیرید و به بهترین نحو از آن استفاده کنید. معطلی در تعمیرات تجهیزات زیبایی و سرویس کردن آنها، سبب خسارات جبران ناپذیری به کلینیک زیبایی و پزشکی می شود. ما در مدیکال تک از این خسارات جلوگیری می کنیم.

 

مناسب ترین قیمت تعمیر دستگاه هیدروفیشیال

مدیکال تک مفتخر است تا حرفه ای ترین تعمیرات دستگاه هیدروفیشیال را با کمترین هزینه به شما ارائه دهد. قیمت تعمیرات هیدروفیشیال نسبت به مشکل ایجاد شده در دستگاه متفاوت است اما در مدیکال تک  معقول ترین هزینه را برای بهترین و تخصصی ترین تعمیرات پرداخت می کنید.

اهمیت تنظیمات دستگاه

کالیبراسیون دستگاه های زیبایی و به خصوص دستگاه هیدروفیشیال را دست کم نگیرید. کالیبراسیون و تنظیم می تواند عمر دستگاه از افزایش دهد و عملکرد آن را به طور چشمگیری بهبود بخشد. با توجه به تغییر استانداردهای اندازه گیری در تجهیزات زیبایی، مدیکال تک مفتخر است دستگاه هیدروفیشیال شما را با تنظیمات جهانی دستگاه هیدروفیشیال به روزرسانی کند

ضمانت سلامت دستگاه

مدیکا تک مرکز تعمیرات تخصصی دستگاه هیدروفیشیال، سلامت و کیفیت تعمیرات دستگاه را تضمین می کند. ما ضمانت می دهیم که از بهترین قطعات و با کیفیت ترین متریال موجود در بازار برای تعمیرات دستگاه و کالیبراسیون آن استفاده کنیم. اعتبار ما در مدیکال تک رضایت مشتریان ماست.

...لطفا به ما امتیاز دهید...