تعمیرات تخصصی دستگاه های لاغری لیپولیزامروزه بیشتر افراد برای غذاهای روزانه خود از فست فود ها و غذاهای پر چرب استفاده می کنند و به دلیل کم تحرکی و عدم ورزش، به بیماری چاقی و عوارض آن مبتلا می شوند. یکی از راه های لاغری، استفاده از دستگاه کرایولیپولیز است که طرفداران خاصی دارد و چربی های بدن را به خوبی از بین می برد و شما را به اندام ایده آل می رساند. تعمیرات تخصصی دستگاه های لاغری کرایولیپولیز دارای اهمیت زیادی می باشد که در ادامه مطلب به آن می پردازیم پس با ما همراه باشید.

دستگاه کرایولیپولیز چیست؟

دستگاه کرایولیپولیز چربی های بدن را بر اثر سرمادهی از بین می برد و پوست را سفت می کند. این دستگاه به کمک سیستم سرمادهی  و مکش بر روی چربی ها، آنها را به حالت مررگ طبیعی وا میدارد. پس از آن چربی ها از بدن خارج می شود.
از این دستگاه تنها برای چربی هایی که ضخامتی بین ۱ تا ۶ سانتیمتر دارند استفاده می شود. افرادی که در بدن خود چربی های نازک یا ضخیم تری دارند نمی توانند از این روش استفاده کنند. لاغری به وسیله دستگاه کرایولیپولیز یک روش کم خطر برای کسانی است که از چاقی رنج می برند اما افرادی که افتادگی پوست دارند باید به این نکته توجه کنند که استفاده از کرایولیپولیز به تنهایی کافی نیست و باید از سایر تکنیک ها و دستگاه ها نیز استفاده نمایند تا به اندام ایده آل خود برسند.

تعمیر دستگاه لیپولیز

تعمیر تخصصی دستگاه های لاغری کرایولیپولیز

تعمیرات تخصصی دستگاه های لاغری کرایولیپولیز شامل مواردی است که باید توسط متخصص تعمیر تجهیزات زیبایی انجام شود. این دستگاه ها حساسیت بسیار بالایی دارند و به همین دلیل نباید توسط افراد کم مهارت تعمیر شوند. اگرچه تعمیر و خرابی در دستگاه های الکترونیکی یک امر کاملا طبیعی است اما بخش بزرگی از تعمیرات این دستگاه ها به شیوه استفاده افراد بستگی دارد و در صورتی که از این دستگاه به درستی استفاده شود، دیرتر نیاز به تعمیر پیدا می کند. به طور کلی راهکارهای زیر را باید برای تعمیرات تخصصی کرایولیپولیز انجام دهید.

جدا نکردن تجهیزات کرایولیپولیز

وقتی احساس کردید که دستگاه درست کار نمی کند یا مشکلی برای آن به وجود آمده است نباید به تجهیزات آن دست بزنید و آنها را جدا کنید. زیرا ممکن است با یک بازبینی ساده توسط متخصص، دستگاه مجددا عملکرد خوبی داشته باش. اما باز کردن تجهیزات باعث آسیب بیشتری به دستگاه می شود.

عدم تماس دستگاه کرایولیپولیز با آب

به طور کلی تجهیزات برقی و الکترونیکی باید ازنشتی آب به دور باشند زیرا آب به داخل بخش های مهم آن نفوذ کرده و باعث اتصال برد های الکترونیکی میشود . بهتر است که آب مخزن دستگاه کرایولیپولیز را هنگام جابجایی کاملا خالی کرده و از نبود آب داخل دستگاه اطمینان حاصل کرد.

مکان مناسب برای دستگاه

بخش بزرگی از مشکلات دستگاه کرایولیپولیز مربوط به کابل آن است، پس باید محل قرار گرفتن دستگاه به صورتی باشد که کسی پا روی کابل نگذارد و یا وسیله ای بر روی آن قرار نگیرد. اگر کابل دستگاه دچار مشکلاتی شود، دستگاه دیگر کار نمی کند تا مجددا پس از بررسی کابل و تعمیر آن، کار خود را از سر گیرد. محل قرار دادن این دستگاه و تجهیزات آن باید کاملا صاف و به دور از مواد اشتعال آور باشد.

تعمیرات دستگاه لاغری لیپولیز

مشکلات رایج در دستگاه لاغری کرایولیپولیز

تعمیرات دستگاه لیپولیز عموما شامل موارد رایجی می شود که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

کار نکردن کلیدهای کرایولیپولیز

وقتی که با زدن دکمه ها، عملکردی انجام نشود باید دستگاه را خاموش کنید و مجددا پس از چند ثانیه آن را روشن نمایید و دکمه ها را تست کنید. گاهی این مشکل با خاموش کردن دستگاه حل می شود. اما در بعضی مواقع نیز به دلیل نفوذ آب و یا سایر مایعات به درون قسمت های حساس دستگاه، عملکرد دکمه ها با اختلال روبرو می شود. بهترین راهکار در چنین زمانی، جدا کردن دو شاخه از برق و تست دستگاه کرایولیپولیز توسط متخصص است.

روشن نشدن دستگاه کرایولیپولیز

اگر دستگاه لاغری کرایولیپولیز روشن نشود باید اتصالات آن را بررسی کنید. ابتدا محل اتصال کابل به دستگاه را بررسی نموده و از اتصال مناسب آن اطمینان حاصل کنید و سپس پریز و برق را چک نمایید. به طور کلی تعمیرات دستگاه لاغری کرایولیپولیز در رابطه با روشن نشدن دستگاه، به علت نبود برق، مشکل در اتصالات، خرابی دکمه ها و خرابی دستگاه رخ می دهد.

بو و صدای نامناسب دستگاه کرایولیپولیز

گاهی ممکن است دستگاه کرایولیپولیز بوی نامطبوع سوختگی یا بوی دود بدهد و شما باید فورا دوشاخه را از پریز جدا کنید.زیرا ممکن است دستگاه بیش از حد داغ شده باشد و این مشکل خطرناک به وجود بیاید‌. صدای نامناسب دستگاه نیز می تواند به علت استفاده بیش از اندازه یا خرابی قطعات باشد.

جمع بندی

به طور کلی تعمیرات تخصصی دستگاه لاغری کرایولیپولیز باید زیر نظر متخصص انجام شود و افراد کم مهارت نباید به تجهیزات دستگاه دست بزنند. این دستگاه اگر به شیوه درستی مورد استفاده قرار گیرد تا مدت ها بدون هیچ آسیبی به کار خود ادامه می دهد. بهتر است در استفاده از دستگاه تمام نکات ایمنی را رعایت کنید و دستگاه را در جای مناسب نصب نمایید.

2/5 - (1 امتیاز)