،شارژ کارتریج دستگاه زیبایی هایفو

 

اگر قصد شارژ کارتریج های هایفو را دارید، حتما تا پایان این مقاله همراه من باشید. دستگاه هایفو در مدل و تنوع بالایی تولید می‌شود. کاربرد این دستگاه ، جوانسازی و لیفتینگ پوست می باشد. و به وسیله‌ ی کارتریج ها به عمق پوست نفوذ می کند. هایفو در واقع نام امواجی است که بدون خطر و با قدرت بالا می تواند پوست صورت را لیفت کند.
در این روش فرد برای لیفت پوست و جوانسازی، نیازی به جراحی ندارد. در این روش امواج اولتراسونیک به پوست تابیده می شود و در نتیجه افتادگی و چین و چروک پوست را درمان می کند.

هر کارتریج با تعداد شات محدودی تولید می‌ شود و بسیاری از افراد به جای خرید دوباره‌ ی کارتریج هایفو، پس از اتمام تعداد شات ها، تصمیم به تمدید و شارژ کارتریج هایفو خود می گیرند. که این عمل هزینه‌ های شما را تا ۳ برابر در قیاس با خرید مجدد کاهش می دهد.

مجموعه‌ تخصصی مدیکال تک، آماده است که بهترین خدمات تعمیرات تجهیزات زیبایی را به پزشکان و کلینیک های زیبایی ارائه دهد. اما پیش از آن بهتر است نکاتی در رابطه با تعمیرات کارتریج هایفو بدانید پس در قسمت بعدی همراه من باشید.

شارژ کارتریج های هایفو و مزایای آن

بسیاری از صاحبان دستگاه های هایفو فکر میکنند و هنوز تردید دارند که آیا شارژ و تعمیر کارتریج های هایفو عمل درستی است یا خیر ؟. در این قسمت ما به نکاتی می پردازیم تا شما با دقت و اطلاعات بیشتری تصمیم بگیرید.

توان کارتریج هایفو

تمام کمپانی ها و سازندگان کارتریج ها، تعداد شات مشخصی را برای کارتریج هایفو در نظر می گیرند. به عنوان مثال، برای هر کارتریج هایفو ۱۰هزار شات تعریف شده است. که نسبت به نوع و کیفیت کارتریج، شما می توانید با توان ۸۰ درصدی از این شات ها  استفاده کنید.

بیش از نیمی از توانایی شارژ مجدد دستگاه، به نحوه ی کار با آن بستگی دارد. طبق تحقیقات اگر شما همواره و به طور دائم با کارتریج های 4/5 و سطح انرژی 1 ژول کار کنید، با در نظر گفتن ۱۰ هزار شات مجاز، عمر کارتریج دستگاه را تا ۵۰ درصد استفاده کرده اید.
اما اگر سطح انرژی را تا 0/7 ژول کاهش دهیم؛ باز هم در صورت کار مداوم با دستگاه، کارتریج همچنان بعد از اتمام شات مجاز توانایی شارژ مجدد دارد. گرچه احتمالا بعد از شارژ مجدد لازم باشد که سطح انرژی را برای نتیجه ی مطلوب بالاتر ببرید.

نکات مهم شارژ کارتریج هایفو

تمام کمپانی های سازنده، با تعمیرات کارتریج هایفو و شارژ مجدد آن مخالف هستند و در این زمینه تبلیغات منفی می کنند. دلایل این کار اول به قوانین استاندارد مربوط است که به کمپانی ها مجوز این کار را نمی دهد.

فروش کارتریج ها سودی چند برابری نسبت به خود دستگاه هایفو دارند، پس برای کمپانی بهتر است که در بازار سیاه کارتریج خود را به فروش برساند.

گرچه شارژ بیش از حد و تعمیرات چندباره ی کارتریج هایفو عملا به دستگاه و عملکرد آن اسیب نمیرساند و فقط باعث نارضایتی مراجعه کننده میشود، اما هر کارتریج هایفو را می توان به راحتی یک بار بدون هیچ ریسکی شارژ کرد.

نکته ی مهم و حائز اهمیتی که بسیاری به سبب آن از فکر خرید دوباره ی دستگاه (حداقل در ایران) صرفه نظر می کنند این است که دلایل مختلفی از جمله تحریم، قیمت ارز و وجود واسطه های بسیار، هزینه ی کارتریج را تا ۴ برابر قیمت واقعی افزایش می دهد و مصرف کننده دیگر توان خرید کارتریج نو را ندارد.

اما دقت کنید با اگر شارژ مجدد در جای معتبر صورت نگیرد، باعش کاهش عمر مفید پیزو الکتریک و ریل داخلی کارتریج می شود و حتی بر کیفیت آب داخل آن نیز ممکن است تاثیر بگذارد. این عمل ممکن است کارتریج شما را ب کل از کار بیاندازد. بنابراین حتما برای انجام تعمیرات و شارژ کارتریج هایفو به مرکز معتبر مدیکال تک یکی از بهترین مراکز تعمیرات دستگاه های زیبایی مراجعه کنید.

به طور خلاصه می توان گفت اگر از عملکرد شات های اخر کارتریج رضایت دارید، می توانید با خیال راحت کارتریج خود را شارژ کنید. . ما در مرکز تعمیرات تخصصی مدیکال تک، پیش از شارژکارتریج حتما آن را بررسی می کنیم و اطلاعاتی را از انرژی خروجی و سلامت کریستال پیزو می دهیم و در صورت نیاز لیبل کارتریج و آب داخل کارتریج را تعویض میکنیم همچنین در مرکز مدیکال تک، پیش از شارژ پلکسی گلاس های شات کارتریج با کارتریج نو مقایسه می شود و در صورت تایید شارژ مجدد صورت می گیرد. پس جای هیچ نگرانی نیست.

 

 

کارتریج هایفو

نگهداری از کارتریج هایفو پس از تعمیر کارتریج هایفو

دقت داشته باشید که تجهیزات پزشکی نیاز به نگهداری دقیق دارند. در این قسمت مرکز تعمیرات تخصصی مدیکال تک نکات مهمی را برای شما شرح می دهد که عمل به آن می تواند تاثیر زیادی بر عمر مفید دستگاه شما حتی پس از شارژ کارتریج هایفو بگذارد.
وجود آب داخل کارتریج هایفو بسیار مهم است. پس همواره قبل از کار با دستگاه کارتریج را تکان داده و از وجود آب در داخل مخزن مطمعن شوید. یکی از نشانه های کمبود آب داخل کارتریج، سوختگی سطحی بر روی پوست است. در مناطق گرمسیر تبخیر آب کارتریج بیشتر است، پس اگر در این مناطق زندگی می کنید باید دقت بیشتری داشته باشید.حتما بعد از هر 3 هزار شات نسبت به تعویض اب داخل کارتریج اقدام نمایید و حتما از آب  2بار تقطیر دیونیزه استفاده نمایید.
اگر اپراتور دستگاه کارتریج هایفو هستید حتما از کارکرد صحیح آن اطمینان حاصل کنید، حتما به صورت ماهانه یا هفتگی با تستر پلکسی گلس به چک کردن کارتریج بپردارید. شما می توانید برای خرید انواع تستر های پلکسی و دیگر لوازم جانبی به مرکز تعمیرات تخصصی مدیکال تک مراجعه کنید.

تعمیرات کارتریج هایفو در مدیکال تک

نشانی و اطلاعات تمام مدیکال تک را از اینجا دریافت کنید. مدیکال تک مرکز تخصصی دستگاه های زیبایی و تجهیزات پزشکی می باشد که متخصص ترین افراد را به کار گرفته است. این مرکز با استفاده از بهترین متریال به تعمیرات و شارژ کارتریج هایفو و تعمیرات هایفو های 3D و 4D شما می پردازد. شما همچینن می توانید برای مشاوره رایگان و عیب یابی و تنظیم دستگاه های خود با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن، بهترین تعمیرات را دریاقت کنید. اعتبار ما اعتماد مشتریان ما در چندین سال سابقه کار می باشد.

5/5 - (3 امتیاز)