تعمیرات تخصصی هایفو3D و 4D

 

 

تعمیر تخصصی دستگاه لاغری هایفو

 

مدیکال تک، قصد دارد در این مقاله به تعمیرات تخصصی هایفو3D و 4D بپردازد. اگر قصد تعمیرات تجهیزات کلینیک زیبایی خود دارید در این مقاله همراه ما باشید.
هایفوتراپی در سالهای اخیر یکی از پرطرفدارترین مراقبت ها و عملهایی ست که توسط دستگاه های مختلف هایفو انجام می شود. این دستگاه ها به دلیل ارتباط مستقیمی که با پوست مراجعین دارند، نیازمند بهداشت و سلامت طول امواج هستند. در صورت عدم تنظیمات استاندارد این دستگاه می تواند آسیب هایی از قبیل سوختگی سطحی پوست، افزایش لک و پیس و ورود عفونت به پوست بیمار گردد. لذا در قسمت بعدی لاین های تعمیرات تخصصی مدیکال تک برای دستگاه های هایفو را بررسی می کنیم.

 

 

تعمیر دستگاه هایفو 5ِD

 

تعمیرات تخصصی هایفو3D و 4D به چند دسته تقسیم می شوند؟

تعمیر دستگاه های زیبایی ممکن است گاهی فنی و گاهی نیز نرم افزاری باشد ولی عمده مشکلات و اختلالات دستگاه های زیبایی مربوط به لوازم و قطعات یدکی آنهاست که در زیر به چند مورد اشاره میکنیم.

تعمیرات مانیتور هایفو

 تمام اطلاعات مهم دستگاه بر روی مانیتور نمایش داده می شود. به همین دلیل این قطعه از اهمیت بالایی برخوردار است. مهم ترین مشکلی که ممکن است مانیتور دستگاه با آن رو به رو شود، انواع ارور می باشد. ما در مدیکال تک قطعات را هم از نظر تعمیرات نرم افزاری دستگاه هایفو و هم سخت افزاری عیب یابی و تعمیر دستگاه های زیبایی را انجام می دهیم.

شارژ کارتریج

هر دستگاه با تعداد شات های محدودی عرضه می شود. در صورت سلامت دستگاه می توان پس از اتمام تعداد شات، شارژ کارتریج هایفو را انجام داد. هر چند این کار از طرف سازندگان منع شده است اما هیچ آسیبی به دستگاه شما نمی رساند.

تعمیر پاور دستگاه هایفو

یکی از مشکلات عمده در تعمیرات تخصصی هایفو3D و 4D روشن نشدن دستگاه و اختلال در پاور است، که باید از تامین قطعات کاربردی و تخصصی معتبر و اصل خریداری و حایگزین گردد.

تعیین میران آب کارتریج هایفو

این قطعه که بر روی هندپیس قرار میگیرد وظیفه ی شات زدن را بر عهده دارد، پیزو و کریستال در داخل کارتریج قرار دارند همواره باید در آب غوطه ور باشند تا امواج اولتراسونیک تولید شده به وسیله پیزو به راحتی انتقال پیدا کنند.

مخزن داخل کارتریج هایفو باید 3/4 از آب پر شود تا هنگام تراپی در نواحی مختلف امواج اولتراسونیک به راحتی انتقال پیدا کنند. پس چک کردن آب درون آن و تست سلامت این قطعه را فراموش نکنید.

کالیبراسیون

تنظیم و سرویس دستگاه هایفو، اثربخشی آن را تا حد بالایی افزایش می دهد. ما در مرکز مدیکال تک، با تعمیرات تخصصی و کالیبراسیون هایفو3D و 4D و  ، طول امواج را برای عملکرد بهتر تنظیم می کنیم.

عملکرد تعمیرات تخصصی هایفو3D و 4D

هایفو تراپی ها با استفاده از امواج کار می کنند. این دستگاه برای لیفت صورت و جوانسازی آن استفاده می شود. تمرکز امواج التراسوند بر روی پوست مانند یک کرم عمل می کند و باعث رفع چین و چروک های پوستی می شود. این امواج باعث افزایش دمای لایه میانی پوست می شود و سلول پوستی را مجبور به ساخت دوباره ی کلاژن می کنند. امکان خطای در کار با این دستگاه بسیار کم است زیرا تمام اطلاعات بر روی مانیتور که قطعه ی مهمی در دستگاه هایفو محسوب می شود، به نمایش درمی‌آید.
دستگاه های 3 بعدی دارای ویژگی منحصر به فردی است که می توانید با داشتن این دستگاه به طور همزمان 11 لاین را مورد اصابت شات قرار دهید. همچنین سرعت بالای این دستگاه موجب اثربخشی و رضایت کاربران شما می گردد‌.
هایفو 4 بعدی که به تازگی وارد کشور ما شده است می تواند تا 15 لاین را به طور همزمان شات بزند، ویژگی و قابلیت این دستگاه تعداد شات های بالای آن است. این دستگاه به طور معمول دارای20000 شات است.
در نتیجه این دستگاه دارای تعداد شات های تعریف شده است که توسط شرکت سازنده تعیین می شود. پس از اتمام این تعداد شات ها، شما می توانید حداقل یک بار دیگر با شارژ کارتریج هایفو آن دستگاهتان را تعمیر کنید.

 

تعمیرات تخصصی دستگاه جوانساز هایفو

 

بررسی قیمت کارتریج هایفو 3D و 4D

قیمت کارتریج های 4بعدی به نسبت تعداد شات های آن به صرفه تر از کارتریج های 3D است. همین باعث می شود که بسیاری از صاحبین تجهیزات به فکر شارژ چندین باره ی کارتریج هایفو 4D باشند. مدیکال تک مرکز تعمیرات تخصصی هایفو3D و 4D ، می تواند خدمات شارژ کارتریج انواع هایفو را در کمترین زمان ممکن ارائه دهد.

چگونه با مراقبت بیشتر تجهیزات از تعمیرات متعدد جلوگیری کنیم؟

با توجه به هزینه های بالایی که دستگاه های زیبایی دارند، مراقبت و سرویس دوره ای (pm) دستگاه هایفو  وسایر تجهیزات اصل اول هر کلینیک می باشد. مکان و اتاق مورد نظر را از گرد و غبار دور نگهدارید، زیرا گرد و غبار می تواند با ورود به تجهیزات داخلی هایفو، باعث اختلال در عملکرد آن شود.
دقت کنید اگر در مناطق گرمسیر هستید، گرما باعث تبخیر سریعتر آب درون کارتریج می شود. لذا مراقبت و سرویس دوره ای سطح آب کارتریج و تعمیرات تخصصی هایفو3D و 4D را جدی بگیرید.
قبل وقوع هر حادثه و نیاز به تعمیراتی، حتما با یک مرکز تعمیرات هماهنگ شوید و کالبیراسیون دستگاه زیبایی خود را به صورت ماهانه و یا چند ماه یک بار از مرکز بخواهید. بهتر است تعمیرات تخصصی هایفوهای3D و 4D را پیش از وقوع اختلالات شروع کنید

مزایایی که مرکز مدیکال تک برای تعمیر تخصصی هایفو در نظر گرفته است

  •  تعمیر در محل

اگر دستگاه شما قابل حمل نیست، ما برای تعمیر دستگاه زیبایی به کلینیک شما می آییم.

  • دقت و مهارت

تعمیرات تجهیزات زیبایی به دلیل قطعات بسیار حساسی که دارند، نیازمند مهارت و تجربه ی بالایی در تعمیرات هستند. بهترین تعمیرکاران در مدیکال تک جمع شده اند تا مهارت و دقت خود را برای تعمیرات تخصصی انواع هایفو ارائه دهند.

  • ضمانت اصالت قطعات

گرچه قطعات تقلبی و بی کیفیت بسیاری در بازار با قیمت نازل موجود است، اما ما در مرکز تعمیرات تخصصی دستگاه های زیبایی، اصالت قطعات تعویضی را تضمین می کنیم.

  • مشاوره برای خرید دستگاه ها به صورت نو و دست دوم

چه دستگاه شما نو باشد و چه دست دوم، ما با دانش تعمیرات تخصصی هایفو3D و 4D سعی می کنیم بهترین خدمات را ارائه دهیم. پس اگر زمان گارانتی تجهیزات زیبایی شما تمام شده است، نگران نباشید و در صورت مشاهده هر گونه اختلال با مدیکال تک تماس بگیرید.

  • سرعت عمل

تجهیزات زیبایی منبع درآمد بسیاری از کلینیک ها هستند و اگر زمان زیادی صرف تعمیرات آن شود، ممکن خسارات زیادی چه مادی و چه معنوی به اعتبار کلینیک وارد کند. مدیکال تک تضمین می دهد که در کمترین زمان، با سرعت عمل بالا تعمیرات تجهیزات کلینیک شما را انجام دهد.
تعمیرات تخصصی هایفو3D و 4D را به مدیکال تک بسپارید.