تعمیرات دستگاه لاغری کول شیپ و کول اسکالیپتینگ

 

خوش فرم بودن اندام بدن، آرزوی هر کسی است زیرا نقش مهمی در بهتر دیده شدن فرد دارد. اعتماد به نفس افراد چاق به دلیل فرم بدنی که دارند پایین است و لاغر شدن از طریق رژیم غذایی و ورزش هم برای این افراد راه ساده ای نیست. یکی از راه های موثر در لاغری، استفاده از دستگاه های کول شیپ و کول اسکالپتینگ است، که یکی از پر طرفدارترین دستگاه های زیبایی روز دنیا به شمار می آیند.

کول شیپ و کول اسکالپتینگ چیست؟

کول شیپ ها و کول اسکالپتینگ ها در واقع دستگاه هایی هستند که چربی های قسمتی از بدن را منجمد می کنند. سلول های چربی در این بخش ها نابود شده و کم کم تجزیه می شوند و از طریق کبد و غدد لنفاوی از بدن دفع می گردند. این شیوه به عنوان شیوه ای مدرن و بدون نیاز به جراحی در بین مردم بسیار محبوب است.
در این روش چربی های پهلو، شکم، باسن، بازوها و قسمت های داخلی ران ها می تواند منجمد و سپس دفع شود. البته قطر چربی در بدن فرد باید اندازه مناسب را داشته باشد وگرنه این راه انجام شدنی نیست. این شیوه لاغری بدون هیچ بیهوشی انجام می شود و فرد دردی را تجربه نمی کند. پس از منجمد کردن چربی ها فرد دوران سخت و دردناک نقاهت را پشت سر نخواهد گذاشت و از سویی هزینه های استفاده از کول شیپ و کول اسکالپتینگ بسیار کمتر از عمل جراحی می باشد. پس اگر به دنبال خرید دستگاه های کول شیپ و کول اسکالپتینگ هستید و یا نیاز به تعمیرات تخصصی کول شیپ ها و کول اسکالپتینگ دارید پس تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

 

تعمیرات تخصصی کول شیپ ها

نحوه عملکرد دستگاه

عملکرد این دستگاه وابسته به این اصل است که سلول های چربی نسبت به سرما از سایر سلول ها حساس تر هستند و به اصطلاح فیریز کردن چربی ها وقتی چربی های بدن فرد در معرض سرما قرار گیرند، منجمد شده و سایر سلول ها سالم باقی می مانند. در ضمن تعمیرات تخصصی کول شیپ و کول اسکالپتینگ باید گفت که مدل هایی از این دستگاه ها به صورت دو پنل خنک کننده می باشند که به یک دسته فنجانی شکل وصل شده اند و سرما را به پوست فرد انتقال می دهند. در واقع فشاری که توسط این دستگاه به سلول های چربی وارد می شود، چربی های برآمده را به سمت داخل دستگاه کشیده و حدود یک ساعت به آن سرما داده می شود.
فرد تحت درمان ممکن است ابتدا سرمای زیادی را احساس کند اما این حس پس از چند دقیقه از بین می رود. پس از اتمام زمان سرمادهی، چربی ها به صورت سخت و منجمد دیده می شوند اما پس از مدت زمان کوتاهی نرم شده و نیاز به ماساژ خواهند داشت. بین ۳ تا ۱۴ روز پس از استفاده از این روش، محل تحت درمان به شکل ملتهب در می آید و به مرور زمان التهاب کمتر می شود زیرا تعداد سلول های نابود شده کم‌ می شود. مشخص شدن نتیجه حدود ۲ تا ۴ ماه زمان لازم دارد و معمولا حجم چربی ها را بین ۲۰ تا ۲۵ درصد کاهش می دهد.

 

سرویس و تعمیر کول اسکالیپتینگ ها و شیپ ها

تعمیرات تخصصی کول شیپ ها و کول اسکالپتینگ چگونه انجام می شود؟

کول شیپ و یا کول اسکالپتینگ به وسیله جریان الکتریکی به اجرای عملکرد خود می پردازند و این طبیعی است که نیاز به تعمیر پیدا کنند. به طور کلی تعمیرات تخصصی دستگاه های زیبایی نظیر کول شیپ ها و کول اسکالپتینگ ها به صورت زیر انجام می گیرد.

تعمیرات خازن کول شیپ ها و کول اسکالپتینگ
خازن ها قادر به تحمل میزان مشخصی از جریان الکتریکی هستند و اگر این مقدار افزایش پیدا کند، خازن ممکن است خراب شود. گاهی گرم شدن خازن علت اصلی خراب شدن آن است و برای حفظ طول عمر آن بهتر است که دستگاه کول شیپ در محیطی با دمای مناسب نگهداری شود.

تعمیرات آی سی کول شیپ ها و کول اسکالپتینگ

آی سی بخشی از دستگاه کول اسکالپتینگ است که از صدها ترانزیستور، مقاومت و خازن تشکیل شده است. آی سی نقش تقویت کننده و نوسان ساز را در دستگاه بر عهده دارد و عملا بخش اصلی نمایشگر دستگاه وابسته به عملکرد آی سی آن است. خرابی آی سی باعث عدم نمایش درست عددها در صفحه شده و گاهی خاموشی آن را به دنبال دارد.

تعمیرات برد کول شیپ ها و کول اسکالپتینگ

تعمیرات تخصصی کول شیپ ها و کول اسکالپتینگ در بخش برد دستگاه به این دلیل اتفاق می افتد که عملکرد دکمه ها و بخش های اصلی دستگاه با مشکل روبرو شده باشد. در چنین زمانی تعمیرکار به سراغ برد رفته و قسمت های مربوط به عملکرد دکمه ها مورد بررسی قرار می دهد و آنها را تست می کند.

 تعمیرات موتور کول شیپ ها و کول اسکالپتینگ

موتور هر دستگاهی مهم ترین بخش آن است زیرا قدرت و عملکرد دستگاه به موتور بستگی دارد. زمانی که عملکرد دستگاه مطلوب نباشد و یا به شدت افت پیدا کند، باید موتور آن توسط متخصصین بررسی شود.
در بسیاری از مواقع ممکن است یکی از قطعات موتور آسیب دیده باشد و به راحتی تعویض گردد اما در صورت بی توجهی به نحوه عملکرد موتور، امکان سوختن آن وجود دارد.

 تعمیرات بدنه کول شیپ ها و کول اسکالپتینگ

اگر به بدنه دستگاه کول شیپ و یا کول اسکالپتینگ ضربه ای وارد شود، علاوه بر احتمال ایجاد مشکلات داخلی، احتمال شکستگی بدنه نیز وجود دارد. اگرچه جنس بدنه این دستگاه ها بسیار مقاوم است اما با توجه به شدت ضربه، امکان آسیب به آن وجود دارد. تعمیرات بدنه می تواند به صورت ترمیم یا تعویض انجام شود.

کلام آخر

انجماد سلول های چربی روش بسیار خوبی برای رسیدن به اندام ایده آل می باشد زیرا این سلول ها پس از انجماد نابود شده و از طریق کبد دفع می شوند.
دستگاه های کول شیپ و کول اسکالپتینگ نیز ممکن است با مشکلاتی مواجه شوند و نیاز به تعمیر پیدا کنند. تعمیرات تخصصی کول شیپ ها و کول اسکالپتینگ باید توسط تعمیرکاران حرفه ای دستگاه های زیبایی انجام شود تا بهترین نتیجه را با هزینه ای مناسب در پی داشته باشد، جهت هماهنگی با مشاوران ما برای سفارش و ثبت درخواست از طریق واتساپ و یا شماره های ثبت شده در ارتباط باشید.

...لطفا به ما امتیاز دهید...