تعمیرات دستگاه سوپر فیشیال

 

زیبایی حق تمامی انسان ها است و روش های مختلفی برای تحقق آن وجود دارد. یکی از روش های جوانسازی پوست، پاکسازی سوپر فیشیال است. دستگاه پاکسازی سوپر فیشیال با مراحل مختلف عملکردی خود، رنگ پوست را روشن کرده، آکنه، جوش و لکه های پوستی را از بین می برد، منافذ پوست را کوچک و چربی پوست را متعادل می کند.

پاکسازی سوپر فیشیال چیست؟

دستگاه پاکسازی سوپر فیشیال باعث نرم یا تحریک شدن پوست می شود. این دستگاه دارای ۵ الی ۷ بازو می باشد که هر کدام نقش خاصی در پاکسازی صورت دارند و در نهایت باعث جوانسازی پوست می شوند. کار با دستگاه سوپر فیشیال باید زیر نظر متخصص انجام شود تا نتایج فوق العاده ای به همراه داشته باشد.اگر شما هم می خواهید در مورد این دستگاه بیشتر بدانید و نحوه خرید دستگاه سوپر فیشال و تعمیرات تخصصی پاکسازی سوپر فیشیال را یاد بگیرید با ادامه مقاله با ما همراه باشید.

 

تعمیر و سرویس دستگاه سوپر فیشیال

نحوه پاکسازی سوپر فیشیال

در این قسمت از مطلب تعمیرات تخصصی پاکسازی سوپر فیشیال به سراغ نحوه عملکرد این دستگاه می رویم. نحوه پاکسازی سوپر فیشیال دارای مراحل مختلفی است که هر کدام باید به موقع و درست انجام شوند. این مراحل به صورت زیر می باشد:

 1.  بخار دادن به صورت

  در اولین مرحله به صورت بخار داده می شود تا نرم شده و منافذ آن باز شود. این کار باعث افزایش گردش خون در پوست و همچنین پاکسازی عمقی آن می شود.

 2.  لایه برداری

  دستگاه سوپر فیشیال دارای برس ها و اسفنج هایی می باشد که مخصوص انجام مراحل لازم برای لایه برداری پوست می باشد. پس از زدن اسکراب مناسب بر روی پوست، این اسفنج ها و برس ها با حرکتی آرام بر روی پوست، سلول های مرده را از روی پوست جمع می کنند و باعث پاکسازی تمامی منافذ پوست می شوند.

 3. پاکسازی و تخلیه منافذ

  پس از آنکه پوست و منافذ آن تمیز شد، به وسیله یک لوله که حالت مکش دارد، سلول های مرده و آلودگی های پوستی به داخل محفظه ای شیشه ای هدایت می شوند.

 4.  ماساژ صورت

  ماساژ صورت باعث آرامش فرد می شود و پس از پاکسازی و تخلیه منافذ با یک صفحه ای که به پایه متصل است انجام می شود. ماساژ صورت باعث افزایش گردش خون و تحریک پوست شده و حس خوبی را به شما هدیه می کند.

 5.  الکتروتراپی

  الکتروتراپی جریان الکتریکی ضعیفی را برای رفع مشکلات پوستی بر روی پوست القا می کند. این جریان در شدت های مختلف برای رفع جوش های سر سیاه، آکنه، خطوط ریز پوست، پف زیر چشم و سفتی پوست مورد استفاده قرار می گیرد.

 6. مراقبت های پوستی

  پس از انجام پنج مرحله قبلی نوبت به زدن آبرسان و انواع محصولات مراقبتی پوست می رسد زیرا پوستی که با دستگاه سوپر فیشیال مورد پاکسازی قرار گرفته است بسیار حساس می باشد و باید از آن به شدت مراقبت شود.

تعمیرات تخصصی دستگاه سوپر فیشیال

چرا باید تعمیرات تخصصی پاکسازی سوپر فیشیال انجام شود؟

دستگاه های الکتریکی با گذشت زمان و یا با استفاده نادرست پس از مدت زمانی دچار آسیب هایی می شوند که عملکرد آنها را با مشکل روبرو می کند. تعمیرات دستگاه پاکسازی سوپر فیشیال نیز از جمله تعمیراتی است که انجام آن باعث بهبود عملکرد دستگاه شده و طول عمر آن را افزایش می دهد. تعمیرات این دستگاه با توجه به نوع و میزان خرابی، می تواند در قسمت های مختلف آن انجام شود که در ادامه بررسی می کنیم.

 1.  تعمیرات خاموش شدن دستگاه سوپر فیشیال

  اگر سیستم دستگاه سوپر فیشیال به طور ناگهانی خاموش شده و دیگر روشن نشود، مربوط به اتصالات آن می باشد. گاهی این اتصالات بر اثر تکان دادن دستگاه جابجا می شوند و به همین دلیل جریان برق از دستگاه قطع شده و خاموش می شود. در بعضی مواقع این مشکل به علت خرابی کابل به وجود می آید زیرا کابل نقش مهمی در انتقال جریان الکتریسیته دارد و ممکن است دچار اختلالاتی شده و جریان را به خوبی از خود عبور ندهد.

 2.  تعمیرات خازن دستگاه سوپر فیشیال

  خازن ها نیروی الکتریکی را در خود ذخیره می کنند و گاهی به دلیل وجود اختلالاتی سبب داغ شدن دستگاه می شوند. اگر دستگاه شما داغ کرده باشد باید به سراغ خازن ها بروید و سلامت آنها را بررسی کنید. گاهی خازن ها نیاز به تعمیر داشته و گاهی تعویض و تامین قطعات یدکی آنها الزامی است.

 3.  تعمیرات نفوذ مایعات به دستگاه سوپر فیشیال

  در تعمیرات تخصصی پاکسازی سوپر فیشیال نفوذ مایعات به دستگاه از جمله سخت ترین تعمیرات است به همین دلیل پیشنهاد می شود که دستگاه سوپر فیشیال را در جای خشک و به دور از مایعات نگه دارید. ورود آب به دستگاه، ممکن است به بخش هایی مانند نمایشگر، موتور، خازن ها و سایر بخش های دستگاه آسیب جدی برساند و هزینه های تعمیر دستگاه های زیبایی را بالا برد.

 4. تعمیرات کابل دستگاه سوپر فیشیال

  کابل بخشی مهم در تمامی دستگاه های الکتریکی است که با عبور جریان برق باعث روشن شدن دستگاه می شود. اگر کابل دچار قطعی باشد عملکرد کلی دستگاه با مشکل روبرو می شود.عواملی چون قرار دادن اجسام سنگین بر روی کابل، رسیدن آب به کابل و کشیدگی آن موجب قطع شدن کابل می شود.

 5.  تعمیرات صفحه نمایشگر دستگاه سوپر فیشیال

  صفحه نمایشگر دستگاه سوپر فیشیال معمولا با استفاده درست از دستگاه، دچار خرابی نمی شود اما در صورت نفوذ رطوبت به داخل آن، صفحه نمایشگر دچار مشکل می شود. گاهی تعمیرات نمایشگر دستگاه سوپر فیشیال به این دلیل انجام می شود که برق دستگاه دچار نوساناتی شده و یا برد آن خراب شده است.

تعمیرات تجهیزات دستگاه سوپر فیشیال
جمع بندی

دستگاه سوپر فیشیال یک دستگاه پاکسازی است که طبق مراحل مختلفی، پوست را پاکسازی و شاداب می کند. پاکسازی صورت به منظور روشن کردن پوست، رفع جوش، رفع لکه های پوست و تنظیم چربی پوست انجام می شود اما گاهی ممکن است بخش هایی از این دستگاه نیاز به تعمیر پیدا کند. تعمیرات و سرویس دستگاه پاکسازی سوپر فیشیال باید به بهترین شکل و زیر نظر تعمیرکاران متخصص انجام شود تا آسیب های بیشتری به سایر بخش های آن وارد نشود.

3/5 - (2 امتیاز)