مدیکال تک

آموزش | فروش | بازرگانی | تعمیرات

شروع

تکنولوژی لیزر برترین تکنولوژی در بحث پاکسازی موهای زائد است که با استفاده از انواع تیپ لیزر ها اعم از لیزر های Alex، Diode و ND-Yag که پراستفاده ترین نوع لیزر ها در بحث موهای زائد هستند.

بیشتر بخوانید

لیزر دایود، الکس کندلا، الکس نابلکس، سوپرانو، ناب وی و ADSS

>

<

دستگاه لیزر موهای زائد

قبلی
بعدی
هایفوی را میتوان محبوب ترین و ایمن ترین دستگاه هر کلینیک معرفی کرد که با استفاده از سیگنال فراصوت کار لیفتینگ و جوان سازی را انجام می دهد و در انواع مختلفی مثل هایفو دو بعدی، سه بعدی و دابلو در بازار ایران عرضه می شود.

بیشتر بخوانید

هایفو های الترا، دلتا، دابلو، SMAS، 3D بلک الترا

>

<

هایفوتراپی؛ جوانسازی و لیفت صورت

فیشیال دستگاهی پرقدرت و پرکاربرد برای پاکسازی و آبرسانی به پوست است و محبوب تمامی سالن های زیبایی بوده که انواع آن با آپشن ها و هندپیس های مختلف در بازار موجود می باشد.

بیشتر بخوانید

هیدرافیشیال، سوپرفیشال، آکوافیشال

>

<

هیدروفیشیال؛ لایه برداری، پاکسازی و درمان پوست

دپارتمان تعمیرات

تیم تخصصی مدیکال تک (تکنولوژی مهندسی پزشکی زیبایی) از زمان خرید دستگاهای زیبایی شما تا ارتباط با بیماران حوزه ی زیبایی، پوست و مو جهت پشتیبانی فنی دستگاه های زیبایی شما و اپراتوری صحیح دستگاه های زیبایی با شما پزشکان محترم در تعامل می باشد.
(تعمیرات تجهیزات زیبایی در کمترین زمان، با کمترین هزینه و بهترین کیفیت)

دپارتمان بازرگانی

مجموعه ی بزرگ مدیکال تک بنا بر نیاز همکاران، هنرجویان و بازار مستعد تجهیزات پزشکی و زیبایی اقدام به ثبت سفارش و واردات قطعات الکترونیکی و ماژول های تخصصی تجهیزات زیبایی می نماید. قبل از ثتب سفارش حتما شرایط و نحوه ی سفارش را استعلام بگیرید.

دپارتمان آموزش

دپارتمان آموزش مدیکال تک برای دو دسته افراد در حوزه ی پوست، مو و زیبایی اعم از تعمیر کاران و پزشکان مختلف در حوزه ی اپراتوری و عملکرد صحیح دستگاه های زیبایی آموزش های علمی و کاربردی را گردآوری کرده است.
(آموزش تعمیرات Q-Switch، آموزش تعمیرات دایود لیزر، آموزش تعمیرات هایفو، آموزش تعمیرات تخصصی دستگاه های لاغری، آموزش تعمیرات دستگاه های جوان ساز، آموزش تعمیرات کنترل برد و مهندسی معکوس)

دپارتمان فروش

فروشگاه مدیکال تک و تمام زیرشاخه های مرتبط فروشگاهی این مجموعه اقدام به تامین نیاز بازار هدف (تجهیزات زیبایی) می نماید که با تضمین کیفیت، پشتیبانی و قیمت مناسب آماده ی همراهی شماست.

مهندس سجاد کلهر | مدیر کل مجموعه
...کارشناس مهندسی پزشکی
استراتژیست و هدف گذاری مجموعه برای رشد به سمت بازرگانی با پشتوانه ای قوی تر، تولید تجهیزات زیبایی و تجهیزات پزشکی ، خدمات و پشتیبانی بسیار قوی و سریع و ... از نمونه عملکردهای مهندس کلهر هست

مهندس نوید حکمت | مدیر دپارتمان تعمیرات و خدمات پس از فروش
کارشناس تکنولوژی سخت افزار و الکترونیک
تحقیق و توسعه روی دستگاههای روز دنیا برای ارائه ی پشتیبانی قوی، سریع و حرفه ای و همچنین مدیریت تیم تخصصی تعمیرات تجهیزات زیبایی و تجهیزات پزشکی و غیره قسمتی از امورات محوله به مهندس حکمت هست

درباره ی شرکت مدیکال تک

(تکنولوژی مهندسی پزشکی | زیبایی)

ثبت سفارش واردات

درباره شرکت

نظرات کاربران

100ساعت دروه آموزشی
100+هزار کاربر فعال
500تعمیرات دوره ای
10سال سابقه